W NIEDZIELE: o godzinie 9.00, 11.00 (z udziałem dzieci) i 16.30

W dni powszednie o godzinie 18.00. W Adwencie o godz. 7.00 (RORATY).

Spowiedź św.: podczas każdej Mszy św., w niedzielę dodatkowo od 16 do 16.30

4 marca 2018 r.   III Niedziela Wielkiego Postu

1. 1. Dziś wspomnienie św.Kazimierza, królewicza, patrona miasta Wilno. Polecamy w naszych modlitwach wszystkich mieszkańców naszego osiedla „Wilno” oraz dzisiejszych solenizantów, zwłaszcza bpa Kazimierza seniora i pana Kazimierza Adamaszek, szafarza nadzwyczajnego Eucharystii, posługującego w naszej parafii.
  2. 2. Dziś, o godz. 10.00 obowiązkowa katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych.
  3. 3. Msze św., jeśli nie ma dodatkowych intencji mszalnych, są sprawowane w tygodniu, w dni nieświąteczne o godz. 18.00!
  4. 4. W piątki Wielkiego Postu Msza św. jest o godz.17.30, a o godz.18.00 zapraszamy na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dorosłych.
  5. 5. Dzieci szkolne i przedszkolne zapraszamy w piątki na Drogę Krzyżową na 16.30. Na najbliższą DK prosimy, aby dzieci przyniosły do kościoła namalowane przez siebie róże dla P.Jezusa.
  6. 6. W niedziele Wielkiego Postu o godz.16.00 modlimy się na nabożeństwach Gorzkich Żali.
  7. 7. Przy wejściu do świątyni, przy krzyżu pasyjnym można złożyć ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  8. 8. Trwa peregrynacja po naszej diecezji warszawsko-praskiej kopii cudownego obrazu jasnogórskiego. Uroczystość Nawiedzenia naszej parafii przez M.B.Częstochowską w kopii Jej cudownego wizerunku odbędzie się 7 czerwca. W związku z tym, nasze parafialne rekolekcje odbędą się w tym roku w czerwcu, 3-7 czerwca, zamiast rekolekcji wielkopostnych.
  9. 9. W przyszłą niedzielę, 11 marca, zapraszamy na wielkopostny dzień skupienia. Będzie on okazją do wysłuchania na Mszach nauk rekolekcyjnych i skorzystania z sakramentu pojednania.
  10. 10. Przy wejściu głównym, leżą najnowsze numery tygodnika „Gość niedzielny”, „Idziemy” i „Nasz Dziennik”.
  11. 11. Z okazji obchodów Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”, dziś, po Mszy św. o godz.16.30, zapraszamy na prelekcję Renaty Łukasiewicz, która przybliży nam historię żołnierzy niezłomnych.
  12. 12. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej – odbędzie się w najbliższy wtorek, 6 marca, w Sali św. Faustyny na plebanii.