W NIEDZIELE: o godzinie 9.00, 11.00 (z udziałem dzieci) i 16.30

W dni powszednie o godzinie 18.00. W Adwencie o godz. 7.00 (RORATY).

Spowiedź św.: podczas każdej Mszy św., w niedzielę dodatkowo od 16 do 16.30

1 kwietnia 2018 r.   Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego

1. 1. Dziś, w Niedzielę Wielkanocną Mszy św. o 9.00 nie będzie. Następne Msze będą o 11.00 i 16.30. W Poniedziałek Wielkanocny – Msze o godz.9.00, 11.00 i 16.30.
  2. 2. Trwa nowenna do Bożego Miłosierdzia. Dziś i jutro – nabożeństwo odbędzie się o godz.16.00. W pozostałe dni - po Mszy św. o godz.18.00.
  3. 3. Tradycyjnie, w niedzielę po Świętach czyli w Niedzielę Miłosierdzia Bożego (8 kwietnia,) na zakończenie oktawy zmartwychwstania – w naszej parafii odbywa się odpust. Uroczystą sumę o godz.11.00 odprawi Kanclerz Kurii Warszawsko-praskiej, ks.prałat Dariusz Szczepaniuk. Po Mszy św. Ksiądz Kanclerz pobłogosławi nas relikwiami św.Jana Pawła II, Apostoła Bożego Miłosierdzia.
  4. 4. Po uroczystościach w kościele zapraszamy na agapę i do wspólnej zabawy. Zostało przygotowanych wiele atrakcji dla dzieci, dlatego zapraszamy wszystkich, a szczególnie rodziny z małymi dziećmi. Prosimy o pomoc w przygotowaniu agapy: potrzebne są ciasta i napoje! A także batoniki jako nagrody dla dzieci za udział w konkursach.
  5. 5. W trakcie odpustu – będzie organizowana loteria fantowa i prowadzona kwesta na rzecz naszego przedszkola ”Iskierka” i rozbudowy szkoły im.Achillesa Ratti.
  6. 6. Gorąco prosimy o przekazywanie 1% podatku na nasze parafialne Stowarzyszenie „Dzieci Targówka”. Szczegóły na stronie internetowej parafii.
  7. 7. Przy wejściu głównym – najnowsze numery tygodników: „Gość niedzielny”, „Idziemy” i „Nasz dziennik”. Można też bezpłatnie pobierać dawne numery tygodników z ciekawymi artykułami.
  8. 8. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. - w sobotę, 7 kwietnia, o godz.16.00.
  9. 9. W najbliższy piątek –Adam odwiedzi chorych w ich domach. Prosimy zgłaszać osoby chore, aby mogły się wyspowiadać i przyjąć Komunię św. w okresie wielkanocnym.
  10. 10. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy przygotowanie do bierzmowania dla osób dorosłych. Przygotowanie będzie odbywało się przez najbliższe dwa miesiące w każdą niedzielę, po Mszy o god.30.
  11. 11. Msza wypominkowa za zmarłych, z powodu Świąt, będzie sprawowana za tydzień – w poniedziałek, 9 kwietnia, o godz.18.00.