panorama kościoła i kapliczki nocą
panorama kościoła zimą
panorama kościoła i dzwonnicy zimą
widok ołtarza głównego
widok na chór

Przedszkole integracyjne "Iskierka"

Rozpoczęliśmy zapisy na kolejny rok nauki.

Zapraszamy

Integracyjna Szkoła Podstawowa

 

Rozpoczęliśmy naukę!

Zapraszamy do zapisów na następne lata

Stowarzyszenie Dzieci Targówka

 

Prosimy o wskazywanie właśnie SDT jako odbiorcę 1% z Państwa PIT-ów

Godziny odprawiania Mszy świętych:

W NIEDZIELE: o godzinie 9.00, 11.00 (z udziałem dzieci) i 16.30  

W dni powszednie o godzinie 18.00. W Adwencie o godz. 7.00 (RORATY).

Spowiedź św.: podczas każdej Mszy św., w niedzielę dodatkowo od 16 do 16.30

8 kwietnia 2018 r.    Święto Bożego Miłosierdzia - ODPUST

 1. 1. Po uroczystej sumie w kościele o godz.11.00, której przewodniczyć będzie Kanclerz Kurii Warszawsko-praskiej ks.prałat Dariusz Szczepaniuk, zapraszamy na agapę czyli braterski, chrześcijański posiłek, a po nim na wspólną, rodzinną, parafialną zabawę na placu przed dzwonnicą i za kościołem. W programie m.in.: bigos, pierożki, kawa, herbata, i świeże, domowe ciasta oraz wata cukrowa, zamek dla dzieci, wóz strażacki, autentyczna riksza i wspaniała muzyka. Serdecznie zapraszamy wszystkich, zwłaszcza rodziny z małymi dziećmi! Zakończenie przewidujemy ok. godz.14.00.  Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania naszego parafialnego odpustu!
 2. 2. Podczas Festynu odbędzie się również loteria fantowa zorganizowana przez Rodziców z naszego przedszkola „Iskierka” i szkoły. Cały dochód z loterii przeznaczony będzie na rozwój obu placówek edukacyjnych. Serdecznie zapraszamy – mamy nadzieję, że loteria będzie cieszyła się równie wielkim powodzeniem jak w poprzednich latach.
 3. 3. Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia dziś o godz.16.00!
 4. 4. Z powodu Świąt, w tym roku Uroczystość Zwiastowania NMP będzie obchodzona jutro.
 5. 5. Msza św. wypominkowa za zmarłych będzie sprawowana jutro o godz.18.00.
 6. 6. Przy wejściu głównym, leżą najnowsze numery tygodnika „Gość niedzielny”, „Idziemy” i „Nasz dziennik”.
 7. 7. Zapewne wielu z nas planuje już wakacyjne urlopy. Nasz parafia serdecznie zaprasza na letnie rekolekcje rodzinne, organizowane w dniach 28 lipca - 4 sierpnia. Szczegółowych informacji o rekolekcjach udziela ks.proboszcz, p.Kazimierz Adamaszek (oraz strona internetowa parafii).
 8. 8. Gorąco prosimy o przekazywanie 1% podatku na nasze parafialne Stowarzyszenie „Dzieci Targówka”. Szczegóły na stronie internetowej parafii.
 9. 9. Dziś rozpoczynamy przygotowanie do bierzmowania dla osób dorosłych. Przygotowanie będzie odbywało się przez najbliższe dwa miesiące w każdą niedzielę, po Mszy o godz.16.30.
 10. 10. W przyszłą niedzielę, po Mszy św. o godz.16.30 - zapraszamy na wspaniały koncert muzyki barokowej w wykonaniu p.Agnieszki Kowalskiej i zespołu utalentowanych muzyków.
 11. 11. W niedzielę, 15 kwietnia, po raz trzynasty ulicami Warszawy przejdzie Marsz Świętości Życia, organizowany przez obie diecezje warszawskie. Rozpocznie się Mszą św. o godz.11.00 w katedrze. Zapraszamy wszystkich do licznego udziału, szczególnie rodziny z dziećmi. Szczegóły na https://diecezja.waw.pl/5825.

Kancelaria parafialna

Przyjazne strony 

zajrzyj koniecznie!

Z życia Diecezji

tyle się dzieje w naszej diecezji!

zapraszamy do lektury

Dla Darczyńców

 

Zapraszamy do odpisu 1% na nasze Stowarzyszenie Dzieci Targówka

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 dla rozwoju Mazowsza.

Parafia Rzymskokatolicka p.w. Zmartwychwstania Pańskiego

03-788 Warszawa

Ul. Księcia Ziemowita 39

NIP: 524-22-10-933

REGON: 013101248

Nr konta Bank Zachodni WBK: 56 1090 1043 0000 0001 0124 6212

e-mail: kancelaria@parafiazmartwychwstaniapanskiego.pl

@ Copyright Parafia Zmartwychwstania Pańskiego 2012. All rights reserved. Administrator strony: stronapzp@gmail.com