W NIEDZIELE: o godzinie 9.00, 11.00 (z udziałem dzieci) i 16.30

W dni powszednie o godzinie 18.00. W Adwencie o godz. 7.00 (RORATY).

Spowiedź św.: podczas każdej Mszy św., w niedzielę dodatkowo od 16 do 16.30

8 kwietnia 2018 r.    Święto Bożego Miłosierdzia - ODPUST

1. 1. Po uroczystej sumie w kościele o godz.11.00, której przewodniczyć będzie Kanclerz Kurii Warszawsko-praskiej ks.prałat Dariusz Szczepaniuk, zapraszamy na agapę czyli braterski, chrześcijański posiłek, a po nim na wspólną, rodzinną, parafialną zabawę na placu przed dzwonnicą i za kościołem. W programie m.in.: bigos, pierożki, kawa, herbata, i świeże, domowe ciasta oraz wata cukrowa, zamek dla dzieci, wóz strażacki, autentyczna riksza i wspaniała muzyka. Serdecznie zapraszamy wszystkich, zwłaszcza rodziny z małymi dziećmi! Zakończenie przewidujemy ok. godz.14.00.  Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania naszego parafialnego odpustu!
  2. 2. Podczas Festynu odbędzie się również loteria fantowa zorganizowana przez Rodziców z naszego przedszkola „Iskierka” i szkoły. Cały dochód z loterii przeznaczony będzie na rozwój obu placówek edukacyjnych. Serdecznie zapraszamy – mamy nadzieję, że loteria będzie cieszyła się równie wielkim powodzeniem jak w poprzednich latach.
  3. 3. Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia dziś o godz.16.00!
  4. 4. Z powodu Świąt, w tym roku Uroczystość Zwiastowania NMP będzie obchodzona jutro.
  5. 5. Msza św. wypominkowa za zmarłych będzie sprawowana jutro o godz.18.00.
  6. 6. Przy wejściu głównym, leżą najnowsze numery tygodnika „Gość niedzielny”, „Idziemy” i „Nasz dziennik”.
  7. 7. Zapewne wielu z nas planuje już wakacyjne urlopy. Nasz parafia serdecznie zaprasza na letnie rekolekcje rodzinne, organizowane w dniach 28 lipca - 4 sierpnia. Szczegółowych informacji o rekolekcjach udziela ks.proboszcz, p.Kazimierz Adamaszek (oraz strona internetowa parafii).
  8. 8. Gorąco prosimy o przekazywanie 1% podatku na nasze parafialne Stowarzyszenie „Dzieci Targówka”. Szczegóły na stronie internetowej parafii.
  9. 9. Dziś rozpoczynamy przygotowanie do bierzmowania dla osób dorosłych. Przygotowanie będzie odbywało się przez najbliższe dwa miesiące w każdą niedzielę, po Mszy o godz.16.30.
  10. 10. W przyszłą niedzielę, po Mszy św. o godz.16.30 - zapraszamy na wspaniały koncert muzyki barokowej w wykonaniu p.Agnieszki Kowalskiej i zespołu utalentowanych muzyków.
  11. 11. W niedzielę, 15 kwietnia, po raz trzynasty ulicami Warszawy przejdzie Marsz Świętości Życia, organizowany przez obie diecezje warszawskie. Rozpocznie się Mszą św. o godz.11.00 w katedrze. Zapraszamy wszystkich do licznego udziału, szczególnie rodziny z dziećmi. Szczegóły na https://diecezja.waw.pl/5825.