W NIEDZIELE: o godzinie 9.00, 11.00 (z udziałem dzieci) i 16.30

W dni powszednie o godzinie 18.00. W Adwencie o godz. 7.00 (RORATY).

Spowiedź św.: podczas każdej Mszy św., w niedzielę dodatkowo od 16 do 16.30

6 maja 2018 r.   VI niedziela wielkanocna

1. 1. W najbliższy czwartek, wyjątkowo, kancelaria parafialna będzie nieczynna z powodu spotkania z dziećmi rocznicowymi w kościele.
  2. 2. W przyszłą niedzielę, będziemy obchodzić Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Na Mszy św. o godz.11.00 – Rocznica I Komunii św.
  3. 3. W przyszłą niedzielę, po Mszy o godz.11.00, odbędzie się spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  4. 4. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w dni powszednie po Mszy o godz.18.00, a w niedziele i uroczystości – o godz.16.00. Podczas nabożeństw słuchamy czytanek o maryjnej drodze do wolności Prymasa Tysiąclecia – ks.Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
  5. 5. Przypominamy, że po naszej diecezji trwa peregrynacja kopii cudownego obrazu M.B.Częstochowskiej. Za miesiąc, 7 czerwca, przybędzie ona do naszej parafii. W tym znaku jasnogórskiej ikony nawiedzi nas Matka Boża. Będzie to okazja, aby zawierzyć Maryi wszystkie troski i radości jakie nosimy w sercu – naszą parafię, rodziny i każdego z nas. Szczegółowy program – podamy wkrótce.
  6. 6. Jutro o godz.18.00 – Msza wspominkowa za zmarłych.
  7. 7. We wtorek – uroczystość św.Stanisława, biskupa i męczennika, Patrona Polski.
  8. 8. W piątek, podczas nabożeństwa majowego, rozpoczniemy Nowennę do Ducha św.
  9. 9. W sobotę, przypada uroczystość Najświętszej Maryi Panny Łaskawej, głównej Patronki Stolicy.
  10. 10. Przy wejściu głównym, leżą najnowsze numery tygodnika „Gość niedzielny”, „Idziemy” i „Nasz dziennik”, a także parafialne zeszyty formacyjne na miesiąc maj, zawierające czytania z Pisma św. i teksty duchowe do codziennych rozważań.
  11. 11. Bardzo dziękujemy pani Bożenie Łobejko i członkom Kół Żywego Różańca – za przybranie kwiatami ołtarza w kościele.