W NIEDZIELE: o godzinie 9.00, 11.00 (z udziałem dzieci) i 16.30

W dni powszednie o godzinie 18.00. W Adwencie o godz. 7.00 (RORATY).

Spowiedź św.: podczas każdej Mszy św., w niedzielę dodatkowo od 16 do 16.30

10 czerwca 2018 r.    10 niedziela zwykła

1. 1. W galerii „Spinacz”, na płocie przy parkingu wisi – przygotowana przez pana Krzysztofa Chmarrę – nowa wystawa nawiązująca do uroczystości Nawiedzenia Matki Bożej w obrazie jasnogórskim oraz fotorelacja z pierwszego i drugiego Spotkania Chórów i Zespołów Targówka. Zapraszamy do obejrzenia!
  2. 2. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli zorganizować w naszej parafii uroczystości Nawiedzenia oraz III Spotkanie Chórów i Zespołów Targówka. Szczególne podziękowania: dla pani Bożeny Łobejko i pozostałych pań za piękną dekorację z kwiatów, dla zespołu „Lumen Dei” i jej dyrygentki – pani Ani Sagan; dla ministrantów i niosących obraz oraz oczywiście dla Adama - za wielkie zaangażowanie w przygotowania. Dziękujemy także rodzicom i bierzmowanym za dar do kościoła – welon eucharystyczny oraz Krzysiowi Suchockiemu za wypowiedzenie słów powitania Matki Bożej.
  3. 3. Przy wejściu głównym, leżą najnowsze numery tygodnika „Gość niedzielny”, „Idziemy” i „Nasz dziennik” oraz starsze numery, które proszę zabrać nieodpłatnie do domów. Sądzę, że każdy znajdzie w nich przynajmniej jeden ciekawy dla siebie artykuł.
  4. 4. Dziś, 10 czerwca, o godz.12.15 z Placu Trzech Krzyży pod hasłem „Polska Rodziną Silna!” wyruszy XIII Marsz dla Życia i Rodziny. Zachęcamy do udziału w Marszu wszystkich parafian, a szczególnie rodziny z dziećmi. Więcej informacji w gablocie parafialnej i na ulotkach.
  5. 5. W Dzień Ojca, 23 czerwca, zaplanowane jest „Męskie Oblężenie Jasnej Góry” – ogólnopolska pielgrzymka mężczyzn na Jasną Górę. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.