panorama kościoła i kapliczki nocą
panorama kościoła zimą
panorama kościoła i dzwonnicy zimą
widok ołtarza głównego
widok na chór

Przedszkole integracyjne "Iskierka"

Rozpoczęliśmy zapisy na kolejny rok nauki.

Zapraszamy

Integracyjna Szkoła Podstawowa

 

Rozpoczęliśmy naukę!

Zapraszamy do zapisów na następne lata

Stowarzyszenie Dzieci Targówka

 

Prosimy o wskazywanie właśnie SDT jako odbiorcę 1% z Państwa PIT-ów

Godziny odprawiania Mszy świętych:

W NIEDZIELE: o godzinie 9.00, 11.00 (z udziałem dzieci) i 16.30  

W dni powszednie o godzinie 18.00. W Adwencie o godz. 7.00 (RORATY).

Spowiedź św.: podczas każdej Mszy św., w niedzielę dodatkowo od 16 do 16.30

10 czerwca 2018 r.    10 niedziela zwykła

  1. 1. W galerii „Spinacz”, na płocie przy parkingu wisi – przygotowana przez pana Krzysztofa Chmarrę – nowa wystawa nawiązująca do uroczystości Nawiedzenia Matki Bożej w obrazie jasnogórskim oraz fotorelacja z pierwszego i drugiego Spotkania Chórów i Zespołów Targówka. Zapraszamy do obejrzenia!
  2. 2. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli zorganizować w naszej parafii uroczystości Nawiedzenia oraz III Spotkanie Chórów i Zespołów Targówka. Szczególne podziękowania: dla pani Bożeny Łobejko i pozostałych pań za piękną dekorację z kwiatów, dla zespołu „Lumen Dei” i jej dyrygentki – pani Ani Sagan; dla ministrantów i niosących obraz oraz oczywiście dla Adama - za wielkie zaangażowanie w przygotowania. Dziękujemy także rodzicom i bierzmowanym za dar do kościoła – welon eucharystyczny oraz Krzysiowi Suchockiemu za wypowiedzenie słów powitania Matki Bożej.
  3. 3. Przy wejściu głównym, leżą najnowsze numery tygodnika „Gość niedzielny”, „Idziemy” i „Nasz dziennik” oraz starsze numery, które proszę zabrać nieodpłatnie do domów. Sądzę, że każdy znajdzie w nich przynajmniej jeden ciekawy dla siebie artykuł.
  4. 4. Dziś, 10 czerwca, o godz.12.15 z Placu Trzech Krzyży pod hasłem „Polska Rodziną Silna!” wyruszy XIII Marsz dla Życia i Rodziny. Zachęcamy do udziału w Marszu wszystkich parafian, a szczególnie rodziny z dziećmi. Więcej informacji w gablocie parafialnej i na ulotkach.
  5. 5. W Dzień Ojca, 23 czerwca, zaplanowane jest „Męskie Oblężenie Jasnej Góry” – ogólnopolska pielgrzymka mężczyzn na Jasną Górę. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.

Kancelaria parafialna

Przyjazne strony 

zajrzyj koniecznie!

Z życia Diecezji

tyle się dzieje w naszej diecezji!

zapraszamy do lektury

Dla Darczyńców

 

Zapraszamy do odpisu 1% na nasze Stowarzyszenie Dzieci Targówka

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 dla rozwoju Mazowsza.

Parafia Rzymskokatolicka p.w. Zmartwychwstania Pańskiego

03-788 Warszawa

Ul. Księcia Ziemowita 39

NIP: 524-22-10-933

REGON: 013101248

Nr konta Bank Zachodni WBK: 56 1090 1043 0000 0001 0124 6212

e-mail: kancelaria@parafiazmartwychwstaniapanskiego.pl

@ Copyright Parafia Zmartwychwstania Pańskiego 2012. All rights reserved. Administrator strony: stronapzp@gmail.com