W NIEDZIELE: o godzinie 9.00, 11.00 (z udziałem dzieci) i 16.30

W dni powszednie o godzinie 18.00. W Adwencie o godz. 7.00 (RORATY).

Spowiedź św.: podczas każdej Mszy św., w niedzielę dodatkowo od 16 do 16.30

12 niedziela zwykła, Uroczystość Narodzenia św.Jana Chrzciciela

1. 1. Rozpoczęły się wakacje. Zadbajmy o odpoczynek dzieci i młodzieży oraz o to, by mogły uczestniczyć w niedzielnej Mszy św.
  2. 2. W okresie wakacyjnym, od tej niedzieli, w parafii będzie posługiwał tylko jeden kapłan. Dlatego osoby, które pragną się wyspowiadać, prosimy aby przychodziły 15 min przed rozpoczęciem Mszy św.
  3. 3. Kancelaria parafialna w pierwszym tygodniu lipca będzie nieczynna. W najbliższym tygodniu oraz w pozostałe dni lipca i sierpnia – kancelaria będzie czynna we wtorki i piątki, w godz.19.00-20.00.
  4. 4. Zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwa czerwcowe, w dni powszednie po Mszy o 18.00, a dziś, w niedziele o godz.16.00.
  5. 5. W piątek – Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msza św. o godz.18.00. Z racji na uroczystość można w ten piątek spożywać pokarmy mięsne. Taca tego dnia będzie przeznaczona na konserwację Bazyliki św.Piotra na Watykanie oraz na działalność apostolską i charytatywną Stolicy Apostolskiej.
  6. 6. W przyszłą niedzielę o godz.10.00 – katecheza chrzcielna, obowiązkowa dla chrzestnych i rodziców chcących ochrzcić dziecko w naszym kościele.
  7. 7. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 – nabożeństwo różańcowe. A przed nim spotkanie członków KŻR i wymiana tajemnic różańcowych.
  8. 8. Powstała nowa Róża różańcowa. Prosimy, aby osoby, które się zgłosiły odmawiały codziennie w podanej intencji jedną dziesiątkę różańca. Uroczyste powołanie do życia róży odbędzie się w październiku.
  9. 9. Dziękujemy pani Bożenie Łobejko za piękne kwiaty do ołtarza.
  10. 10. Podczas wakacji, po Mszy o godz.11.00, na trawniku za kościołem będą się odbywały przedstawienia teatralne dla dzieci.
  11. 11. Przy wejściu głównym, leżą najnowsze numery tygodnika „Gość niedzielny”, „Idziemy” i „Nasz dziennik” oraz starsze numery, które proszę zabrać nieodpłatnie do domów.