W NIEDZIELE: o godzinie 9.00, 11.00 (z udziałem dzieci) i 16.30

W dni powszednie o godzinie 18.00 a w piątki dodatkowo o godz.7.30. W Adwencie o godz. 7.00 (RORATY).

Spowiedź św.: podczas każdej Mszy św., w niedzielę dodatkowo od 16 do 16.30, w piątki 15 min przed i po Mszy św.

1 lipca 2018 r.  13 niedziela zwykła

1. 1. Rozpoczęły się wakacje. Zadbajmy o odpoczynek dzieci i młodzieży oraz o to, by mogły uczestniczyć w niedzielnej Mszy św.
  2. 2. W okresie wakacyjnym, w parafii będzie posługiwał tylko jeden kapłan. Dlatego osoby, które pragną się wyspowiadać, prosimy aby przychodziły 15 min przed rozpoczęciem Mszy św.
  3. 3. Kancelaria parafialna w pierwszym tygodniu lipca będzie nieczynna. W pozostałe dni lipca i sierpnia – kancelaria będzie czynna we wtorki i piątki, w godz.19.00-20.00.
  4. 4. Dziś o godz.10.00, w Sali św.Faustyny na plebanii – katecheza chrzcielna, obowiązkowa dla chrzestnych i rodziców chcących ochrzcić dziecko w naszym kościele.
  5. 5. Dziś o godz. 16.00 – nabożeństwo różańcowe. A przed nim spotkanie członków KŻR i wymiana tajemnic różańcowych.
  6. 6. Powstała nowa Róża różańcowa. Prosimy, aby osoby, które się zgłosiły odmawiały codziennie w podanej intencji jedną dziesiątkę różańca. Uroczyste powołanie do życia róży odbędzie się w październiku.
  7. 7. Dziękujemy pani Hani Nerć za przygotowanie ołtarza na dzisiejszą liturgię.
  8. 8. Podczas wakacji, po Mszy o godz.11.00, zapraszamy na przedstawienia teatralne dla dzieci , które będą się odbywały na trawniku za kościołem, a w razie deszczu – w kościele.
  9. 9. Bardzo dziękujemy Małgosi Lewickiej za ofiarowane cukierki dla dzieci. Firmowe krówki są rozdawane dzieciom po Mszach św. Proszę się zgłaszać do księdza lub do ministrantów.
  10. 10.Jutro o godz.17.15 – Msza św. dla przedszkolaków na zakończenie roku przedszkolnego, a o godz.18.00 – Msza wypominkowa za zmarłych.
  11. 11. W pozostałe dni tygodnia są wolne intencje mszalne o godz.18.00. Można je zamawiać w zakrystii po każdej Mszy.
  12. 12. Przy wejściu głównym, leżą najnowsze numery pism katolickich: „Gość niedzielny”, „Idziemy” i „Nasz dziennik” oraz starsze numery, które proszę zabrać nieodpłatnie do domów.