panorama kościoła i kapliczki nocą
panorama kościoła zimą
panorama kościoła i dzwonnicy zimą
widok ołtarza głównego
widok na chór

Przedszkole integracyjne "Iskierka"

Rozpoczęliśmy zapisy na kolejny rok nauki.

Zapraszamy

Integracyjna Szkoła Podstawowa

 

Rozpoczęliśmy naukę!

Zapraszamy do zapisów na następne lata

Stowarzyszenie Dzieci Targówka

 

Prosimy o wskazywanie właśnie SDT jako odbiorcę 1% z Państwa PIT-ów

Godziny odprawiania Mszy świętych:

W NIEDZIELE: o godzinie 9.00, 11.00 (z udziałem dzieci) i 16.30  

W dni powszednie o godzinie 18.00 a w piątki dodatkowo o godz.7.30. W Adwencie o godz. 7.00 (RORATY).

Spowiedź św.: podczas każdej Mszy św., w niedzielę dodatkowo od 16 do 16.30, w piątki 15 min przed i po Mszy św.

8 lipca 2018 r.    14 niedziela zwykła

  1. 1. W najbliższych dniach na terenie parafialnym za kościołem rozpoczniemy budowę – do budynku przedszkola będziemy dobudowywać skrzydło, w którym swoją główną siedzibę znajdzie działająca już od 2 lat przy naszej parafii Niepubliczna Integracyjna Szkoła Podstawowa im.Achillesa Ratti. Obecny budynek jest za mały by pomieścić rosnącą ilość dzieci, stąd nasza decyzja, by wznieść nowy, który da możliwości przyjęcia kolejnych uczniów i może być naszym wotum wdzięczności za 100 lat istnienia naszej parafii i „zmartwychwstania” Polski. Serdecznie prosimy o modlitwę w intencji tych prac, aby budowa przebiegła sprawnie, a także o wszelkie wsparcie, także materialne oraz o pomoc w szukaniu darczyńców indywidualnych i instytucjonalnych.
  2. 2. Na teren zagrodzony, czyli teren budowy, będzie wjeżdżał ciężki sprzęt, będą robione wykopy oraz prowadzone prace na wysokości, także przez najbliższy miesiąc na ul.Księcia Ziemowita przy kościele będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy i będą prowadzone prace przy kanalizacji, dlatego bardzo prosimy o szczególną ostrożność i zachowanie zwiększonej czujności, zwłaszcza o to, żeby w obrębie przedszkola (na terenie za kościołem, wokół parkingu i placu zabaw)  dzieci poruszały się pod Państwa ścisłą opieką.
  3. 3. W okresie wakacyjnym, w parafii posługuje tylko jeden kapłan. Dlatego osoby, które pragną się wyspowiadać, prosimy aby przychodziły 15 min przed rozpoczęciem Mszy św.
  4. 4. Kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu jest czynna we wtorki i piątki, w godz.19.00-20.00.
  5. 5. W przyszłą niedzielę, o godz.16.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia. Przypominamy, że w niedziele o godz.16.00 jest wystawienie Najświętszego Sakramentu i można przyjść do kościoła by pomodlić się przed Mszą i wyspowiadać. Jeśli nie ma nabożeństw okresowych, jak np. majowe, październikowe lub Gorzkie Żale, to w pierwsze niedziele miesiąca o godz.16.00 jest różaniec, w trzecie niedziele - Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  6. 6. Podczas wakacji, po Mszy o godz.11.00, zapraszamy na przedstawienia teatralne dla dzieci, które odbywają się na trawniku za kościołem, a w razie deszczu – w kościele.
  7. Przy wejściu głównym, leżą najnowsze numery pism katolickich: „Gość niedzielny”, „Idziemy” i „Nasz dziennik”.

Kancelaria parafialna

Przyjazne strony 

zajrzyj koniecznie!

Z życia Diecezji

tyle się dzieje w naszej diecezji!

zapraszamy do lektury

Dla Darczyńców

 

Zapraszamy do odpisu 1% na nasze Stowarzyszenie Dzieci Targówka

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 dla rozwoju Mazowsza.

Parafia Rzymskokatolicka p.w. Zmartwychwstania Pańskiego

03-788 Warszawa

Ul. Księcia Ziemowita 39

NIP: 524-22-10-933

REGON: 013101248

Nr konta Bank Zachodni WBK: 56 1090 1043 0000 0001 0124 6212

e-mail: kancelaria@parafiazmartwychwstaniapanskiego.pl

@ Copyright Parafia Zmartwychwstania Pańskiego 2012. All rights reserved. Administrator strony: stronapzp@gmail.com