W NIEDZIELE: o godzinie 9.00, 11.00 (z udziałem dzieci) i 16.30

W dni powszednie o godzinie 18.00. W Adwencie o godz. 7.00 (RORATY).

Spowiedź św.: podczas każdej Mszy św., w niedzielę dodatkowo od 16 do 16.30

29 lipca 2018 r.    17 niedziela zwykła

1. 1. Nasza Diecezja podjęła Dzieło Modlitwy o duchowe owoce czasu Nawiedzenia Matki Bożej w Kopii Cudownego Obrazu Jasnogórskiego. Każdego dnia inna parafia modli się w tej intencji. Najbliższy termin przypadający naszej parafii, to niedziela 5 sierpnia. Wspólnie chcemy się modlić Godzinkami o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny o godz. 8:40 i Nabożeństwem Różańcowym o 15:30.
  2. 2. W tym tygodniu pierwsze czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek kapłan odwiedzi chorych.
  3. 3. Bardzo dziękujemy członkom Kół Żywego Różańca za kwiaty, a paniom Bożenie Łobejko i Wandzie Nowakowskiej za przybranie nimi ołtarza.
  4. 4. W okresie wakacyjnym, w parafii posługuje tylko jeden kapłan. Dlatego osoby, które pragną się wyspowiadać, prosimy aby przychodziły 15 min przed rozpoczęciem Mszy św. Kancelaria jest czynna tylko we wtorki i piątki od 19:00 do 20:00.
  5. 5. Podczas wakacji, po Mszy o godz.11.00, zapraszamy na przedstawienia teatralne dla dzieci, które odbywają się na trawniku za kościołem, a w razie deszczu – w kościele.
  6. 6. Przy wejściu głównym, leżą najnowsze numery pism katolickich: „Gość niedzielny”, „Idziemy” i „Nasz dziennik”.