W dni powszednie: o godzinie 18.00, w piątki dodatkowo o godz.7.30. W Adwencie o godz. 7.00 (RORATY).

Spowiedź św.: w niedziele przed i podczas Mszy św., w dni powszednie przed każdą Mszą św., w piątki dodatkowo po Mszy:św.: 8.00-8.30.

12 sierpnia 2018 r.          19 niedziela zwykła

1. 1. Centrum Kultury i Aktywności rozpoczęło swoje działania i zaprasza wszystkich mieszkańców na piknik familijny, który odbędzie się w sobotę, 25 sierpnia 2018 r. w godzinach 11.00–16.00 na placu zabaw przy ul. Siarczanej 6. W programie przewidzianych jest wiele atrakcji: dmuchańce, warsztaty artystyczne, zabawy z animatorami, konkursy, poczęstunek z grilla i lody. Będzie to dobra okazja, aby rodzinnie i po sąsiedzku wspólnie spędzić czas. Serdecznie zapraszamy.
  2. 2. W tym tygodniu mamy wspomnienia liturgiczne św. Maksymiliana Marii Kolbego we wtorek i św. Jacka w piątek oraz uroczystość Wniebowzięcia NMP we środę (w naszej diecezji to także uroczystość MB Zwycięskiej, głównej patronki diecezji). Msze Święte jak w niedzielę z tym, że o godz. 16.00 nie ma żadnego nabożeństwa.
  3. 3. Bardzo dziękujemy członkom Kół Żywego Różańca za kwiaty, a paniom Bożenie Łobejko za przybranie nimi ołtarza.
  4. 4. W okresie wakacyjnym, w parafii posługuje tylko jeden kapłan. Dlatego osoby, które pragną się wyspowiadać, prosimy aby przychodziły 15 min przed rozpoczęciem Mszy św. Kancelaria jest czynna tylko we wtorki i piątki od 19.00 do 20.00.
  5. 5. Podczas wakacji, po Mszy o godz. 11.00, zapraszamy na przedstawienia teatralne dla dzieci, które odbywają się na trawniku za kościołem, a w razie deszczu – w kościele.
  6. 6. Przy wejściu głównym, leżą najnowsze numery pism katolickich: „Gość niedzielny”, „Idziemy” i „Nasz dziennik”.