W dni powszednie: o godzinie 18.00, w piątki dodatkowo o godz.7.30. W Adwencie o godz. 7.00 (RORATY).

Spowiedź św.: w niedziele przed i podczas Mszy św., w dni powszednie przed każdą Mszą św., w piątki dodatkowo po Mszy:św.: 8.00-8.30.

21 października 2018 r.    29 niedziela zwykła

1. 1. Dziś:
    • - O godz.10.30 – spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się I Komunii św. ze Szkoły Podstawowej nr 58
    • - O godz.13.30 - Msza św. dla rodziców i dzieci przygotowujących się I Komunii św. ze szkoły im.Achillesa Ratti
  2. 2. Jutro – wspomnienie liturgiczne św.Jana Pawła II. Po Mszy św. o godz.18.00 – błogosławieństwo relikwiami świętego Papieża.
  3. 3. Msze św. w niedziele w naszej parafii sprawowane są o godz.9.00, 11.00, 12.15 i 16.30.
  4. 4. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe – w dni powszednie o godz.17.30, a w niedziele o godz.16.00. Zapraszamy też dzieci na różaniec we czwartek o godz.16.30!
  5. 5. Przyjmujemy intencje na nowy rok 2019.
  6. 6. Można już zgłaszać w zakrystii lub kancelarii parafialnej wypominki roczne, listopadowe i jednorazowe, czyli imiona zmarłych, za których będziemy się modlić w naszym kościele w ciągu roku. Stosowne kartki wyłożone są na stoliczku przy wyjściu z kościoła obok najnowszych numerów pism katolickich.
  7. 7. Zapraszamy dzieci szkolne po odbiór książeczek niedzielnych i karteczek na dzisiejszą Mszę.
  8. 8. Zapraszamy rodziny, małżeństwa i osoby indywidualne na zimowe rekolekcje w Piwnicznej Zdroju (okolice Beskidu Sądeckiego), które odbędą się w terminie: 02 lutego - 09 lutego 2019 r. Będzie to czas wypoczynku, ale przede wszystkim możliwość odnowienia i pogłębienia relacji z Bogiem poprzez codzienną Eucharystię, modlitwę indywidualną i wspólnotową, sakrament pokuty, adorację Najświętszego Sakramentu, konferencje duchowe, lekturę, spotkania oraz rozmowy duchowe. W czasie rekolekcji będzie też realizowany specjalny program duchowo-rekreacyjny dla dzieci i młodzieży. Osoby zainteresowane mogą pobrać kartę zgłoszeniową w zakrystii lub w kancelarii parafialnej. Zapisy na rekolekcje przyjmowane są do 31 października 2018 r.
  9. 9. Dziś - wybory samorządowe. Módlmy się gorąco za Polskę, by dynamicznie rozwijała się materialnie, moralnie i duchowo, także w naszych lokalnych społecznościach (małych ojczyznach). Prośmy też Boga za tych, którzy zostaną wybrani do zarządzania naszym dobrem wspólnym, by czynili to w duchu służby, „bo i Syn Człowieczy nie przyszedł, aby mu służono, lecz żeby służyć i dać swoje życie jako okup za wielu”.
  10. 10. W najbliższy weekend – zmiana czasu na zimowy. W nocy z soboty 27 października na niedzielę 28 października, przestawiamy zegarki o godzinę do tyłu, a zatem śpimy o godzinę dłużej!