W dni powszednie: o godzinie 18.00, w piątki dodatkowo o godz.7.30. W Adwencie o godz. 7.00 (RORATY).

Spowiedź św.: w niedziele przed i podczas Mszy św., w dni powszednie przed każdą Mszą św., w piątki dodatkowo po Mszy:św.: 8.00-8.30.

18 listopada 2018 r.        33 niedziela zwykła

1. 1. Dziś obchodzimy, ogłoszony przez papieża Franciszka, Światowy Dzień Ubogich. O godz.16.00 - Koronka do Bożego Miłosierdzia i wypominki. Modlitwa za zmarłych uwrażliwia nas także na potrzeby biednych, bo budzi w nas świadomość, że i my kiedyś staniemy na Sądzie Bożym przed Trybunałem Chrystusa, który zapyta nas: „Byłem głodny.. czy dałeś mi jeść? Byłem spragniony, chory, potrzebowałem twojej miłości, modlitwy… czy mi pomogłeś?”
  2. 2. Przez cały listopad modlimy się za naszych zmarłych krewnych i dobrodziejów. W naszym kościele sprawowana jest Msza św. gregoriańska za zmarłych w dni powszednie o godz.18.00, a w niedziele o 16.30. Można jeszcze zgłaszać wypominki roczne i listopadowe. Stosowne kartki wyłożone są na stoliczku
  3. 3. Na stoliczku przy wyjściu - prasa katolicka. Prosimy zabierać pisma do domu!
  4. 4. Zapraszamy dzieci po Mszy po niedzielne naklejki oraz krówki!
  5. 5. Dziś dodatkowa Msza św. o godz.14.00 i rozpoczęcie dnia rodzinnego dla parafialnej Grupy Młodych Małżeństw. Przypominamy, że dzieci mają też zajęcia dla siebie! Serdecznie zapraszamy na spotkania także nowe małżeństwa z dziećmi!
  6. 6. Dziś, od godz. 12.00 do 16.00 w szkole podstawowej na ul.Mieszka I, Centrum Kultury i Aktywności organizuje dla dzieci atrakcyjne budowanie z klocków. Organizatorzy przywiozą 50 tysięcy klocków drewnianych, z których dzieci będą mogły tworzyć różne konstrukcje. Zapraszamy całe rodziny!
  7. 7. W przyszłą niedzielę – Uroczystość Chrystusa Króla, która kończy rok liturgiczny. Po każdej Mszy odmówimy Akt poświęcenia się Jezusowi, za co możemy otrzymać odpust. O godz.16.00 – Litania do Serca P.Jezusa i wypominki
  8. 8. W przyszłą niedzielę, po Mszy o 11.00 - spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  9. 9. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne.