W dni powszednie: o godzinie 18.00, w piątki dodatkowo o godz.7.30. W Adwencie o godz. 7.00 (RORATY).

Spowiedź św.: w niedziele przed i podczas Mszy św., w dni powszednie przed każdą Mszą św., w piątki dodatkowo po Mszy:św.: 8.00-8.30.

25 listopada 2018 r.    Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

1. 1. Dziś – Uroczystość Chrystusa Króla, która kończy rok liturgiczny. Po każdej Mszy odmówimy Akt poświęcenia się Jezusowi, za co możemy otrzymać odpust. O godz.16.00 – Litania do Serca P.Jezusa i wypominki.
  2. 2. Dziś, po Mszy o 11.00 - spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I-szej Komunii św.
  3. 3. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent.
  4. 4. Od poniedziałku, 3 grudnia, zaczynamy kolędę. Pragniemy odwiedzić w pierwszej kolejności mieszkańców z ulic Pohulanki i Montwiłłowskiej. Szczegółowy program podamy w przyszłą niedzielę.
  5. 5. Podczas kolędy, w grudniu i styczniu, Kancelaria Parafialna będzie czynna tylko we wtorki i piątki, w godz.19.00 - 20.00
  6. 6. W Adwencie (poza wyjątkami) nie będzie Mszy wieczornej o godz.18.00. Zapraszamy na roraty o godz.7.00 rano.
  7. 7. Od przyszłej niedzieli będzie można się zaopatrzyć w naszym kościele w poświęcone opłatki i świece na stół wigilijny.
  8. 8. W przyszłą niedzielę, i w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, po Mszach będą zbierane ofiary do puszek na rozbudowę naszej parafialnej szkoły podstawowej im.Achillesa Ratti. Podczas ostatniej kolekty 11 listopada zebraliśmy 654 zł i 65 gr. Za co składamy serdeczne: Bóg zapłać!
  9. 9. W pierwszą sobotę miesiąca, 1 grudnia – zapraszamy na godz.17.30 na nabożeństwo pierwszo-sobotnie do Matki Bożej.
  10. 10. Na stoliczku przy wyjściu - prasa katolicka. Prosimy zabierać pisma do domu!
  11. 11. Zapraszamy dzieci po Mszy po niedzielne naklejki oraz krówki!
  12. 12. Dziękujemy KŻR za przepiękne kwiaty do kościoła, a p.Bożenie Łobejko i Annie Osowieckiej za przybranie nimi ołtarza.
  13. 13. Od dziś rozpoczynamy zapisy na kurs przygotowujący do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania dla młodzieży z klas III gimnazjum i klas VIII podstawówki.