panorama kościoła i kapliczki nocą
panorama kościoła zimą
panorama kościoła i dzwonnicy zimą
widok ołtarza głównego
widok na chór

Przedszkole integracyjne "Iskierka"

.

Rozpoczęliśmy zapisy na kolejny rok nauki.

Zapraszamy

.

Integracyjna Szkoła Podstawowa

.

 

Rozpoczęliśmy naukę!

Zapraszamy do zapisów na następne lata

.

Stowarzyszenie Dzieci Targówka

.

 

Prosimy o wskazywanie właśnie SDT jako odbiorcę 1% z Państwa PIT-ów

.

Godziny odprawiania Mszy świętych:

W NIEDZIELE: o godzinie 9.00, 11.00 (z udziałem dzieci),       12.15 (z wyjątkiem okresu wakacyjnego)  i 16.30.  

Z uwagi na kolędę, w styczniu Msze św. będą sprawowane od poniedziałku do piątku o godz.16.30, a soboty o godz.18.00.

Spowiedź św.: w niedziele przed i podczas Mszy św., w dni powszednie przed Mszą św.,

23 grudnia 2018 r.    IV niedziela Adwentu

 1. 1. Na czas świąteczny przerwaliśmy wizytę duszpasterską. Będziemy kontynuować już w Nowym Roku, od 2 stycznia. Dziękujemy mieszkańcom ulicy Pohulanka, Monwiłłowska,  Wierna i Klukowska, których odwiedziliśmy, za życzliwe przyjęcie, a także za ofiary przeznaczone na budowę budynku szkoły im.Achilesa Ratti stanowiącej wotum wdzięczności na stulecie odzyskania Niepodległości oraz istnienia naszej parafii.
 2. 2. Jutro, w Wigilię, ostatnia Msza roratnia o godz.7.00.
 3. 3. Pasterka, jak co roku, będzie sprawowana o północy. Taca podczas Pasterki przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia.
 4. 4. W pierwszy i drugi dzień Świąt - Msze św. wg porządku niedzielnego czyli o godz.9.00, 11.00, 12.15 i 16.30.
 5. 5. W drugi dzień Świąt – taca na budowę nowych świątyń w naszej diecezji.
 6. 6. Przy bocznym ołtarzu można zaopatrzyć się w poświęcone opłatki i świece na stół wigilijny.
 7. 7. Na stoliczku przy wyjściu, obok prasy katolickiej, leżą nowe parafialne zeszyty formacyjne, a w nich m.in. historia świątecznej choinki. Prosimy zabierać pisma na Święta do domu!
 8. 8. Przy ołtarzu stoją już piękne, świąteczne choinki. Dziękujemy za nie panu Konradowi Izdebskiemu i jego rodzinie, a pani Hani Nerć i uczestnikom rorat – za udekorowanie choinek.
 9. 9. W przyszłą niedzielę, w Święto Świętej Rodziny, na każdej Mszy św. – odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. Zachęcamy, by małżonkowie przyszli do kościoła razem i odnowili ślubowania!
 10. 10.Zapraszamy dziś i w Święta, po każdej Mszy św., do dzwonnicy parafialnej, na wystawę fotograficzno-poetycką pt. KOŁYSANKOWO, autorstwa Dominiki Kosk i Moniki Oliszewskiej.
 11. 11. Fundacja „Światło-Życie” pod patronatem przewodniczącego Episkopatu Polski i biskupów warszawskich, już po raz kolejny organizuje cykl koncertów pn. ”Betlejem w Polsce”. Jest to profesjonale wydarzenie o charakterze ewangelizacyjnym, dobroczynnym i kulturotwórczym. Prezentuje najpiękniejsze kolędy z różnych stron świata. W koncercie biorą udział m.in. Natalia Kukulska, Mietek Szcześniak, Mate.O oraz wielu innych wybitnych artystów. Najbliższy koncert odbędzie się 4 stycznia na warszawskim Torwarze. Bilety i więcej informacji można uzyskać na stronie betlejemwpolsce.pl.
 12. 12. Instytut Myśli Schumana wraz z Caritas Polska zaprasza nas do włączenia się w projekt Wigilia bez granic. Projekt ten polega na zaproszeniu cudzoziemców, którzy studiują lub pracują w Polsce do naszych polskich domów na wieczerzę wigilijną, do zajęcia tego symbolicznego, pustego miejsca przy stole wigilijnym. Instytut naśladując Sługę Bożego Roberta Schumana, nazywanego Ojcem Założycielem Wspólnoty Narodów Europy, którego proces beatyfikacyjny toczy się obecnie w Rzymie, pragnie pomóc cudzoziemcom lepiej poznać naszą polską kulturę, tradycję i religię. Więcej informacji na stronie internetowej WigiliaBezGranic.com.
 13. 13. Dziś Dzień Żałoby Narodowej. Pomódlmy się za górników, którzy zginęli w czwartek w Karwinie. Wieczny odpoczynek…

Kancelaria parafialna

Przyjazne strony 

zajrzyj koniecznie!

Z życia Diecezji

tyle się dzieje w naszej diecezji!

zapraszamy do lektury

Dla Darczyńców

 

Zapraszamy do odpisu 1% na nasze Stowarzyszenie Dzieci Targówka

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 dla rozwoju Mazowsza.

Parafia Rzymskokatolicka p.w. Zmartwychwstania Pańskiego

03-788 Warszawa

Ul. Księcia Ziemowita 39

NIP: 524-22-10-933

REGON: 013101248

Nr konta Bank Zachodni WBK: 56 1090 1043 0000 0001 0124 6212

e-mail: kancelaria@parafiazmartwychwstaniapanskiego.pl

@ Copyright Parafia Zmartwychwstania Pańskiego 2012. All rights reserved. Administrator strony: stronapzp@gmail.com