W dni powszednie o godz.18.00 a w piątki dodatkowo o godz.7.30. W Adwencie o godz. 7.00 (RORATY).

13 stycznia 2019 r.    Niedziela Chrztu Pańskiego

1. 1. Dziś, Niedziela Chrztu Pańskiego, która kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia.
  2. 2. Trwa wizyta duszpasterska. Dziękujemy wszystkim, którzy zaprosili księdza do domu, za wspólną modlitwę oraz ofiary przeznaczone na potrzeby naszej parafii.
  3. 3. Kolędę rozpoczynamy w styczniu: od poniedziałku do piątku od godz.17.30, a w soboty od godz.14.00.
  4. 4. W tym tygodniu planujemy odwiedzić mieszkańców następujących ulic:
    • - Poniedziałek, 14 stycznia: ul.Ponarska 3;
    • - Wtorek, 15 stycznia: ul.Ziemowita 38, 34, 28, Józefowska, Ziemowita 22a; i drugi kapłan: Ziemowita 4, 4a, 4b, 6, 6a, 6b, 10, 12, 16, 18, 20, 20a, 22;
    • - Środa, 16 stycznia: ul.Ponarska 5;
    • - Czwartek, 17 stycznia: ul. Grobelska, Szklana, Hutnicza, Wszeborska, Dziewanny; i drugi kapłan: Mieszka I, Księżnej Anny, Nieświeska, Klementowicka i Sterdyńska;
    • - Piątek, 18 stycznia: ul.Ponarska 7 ;
    • - Sobota, 19 stycznia: ul.Ponarska 9 i 11 kl.4.
  5. 5. W następnym tygodniu (program na tablicy ogłoszeń):
    • - Poniedziałek, 21 stycznia: ul.Ponarska 11 kl.1, 2, 3;
    • - Wtorek, 22 stycznia: ul.Naczelnikowsk 50 i Birżańska oraz Ołycka; i drugi kapłan: Trojanowska, Ciemna, Siarczana i Rybieńska;
    • - Środa, 23 stycznia: ul.Ponarska 6;
    • - Czwartek, 24 stycznia: ul.Ponarska 6a kl.F, G, H, I;
    • - Piątek, 25 stycznia: ul.Ponarska 6a kl. J, K; nowe bloki przy ul.Wierna 26 oraz ul.Pohulanka 1, 1a, 1b, 1c, 1d, 1e, ale tylko na zaproszenie;
    • - Sobota, 26 stycznia: odwiedzimy tych mieszkańców, którzy z różnych przyczyn nie mogli przyjąć kapłana, a którzy nas zaproszą. Zaproszenia prosimy już zgłaszać - osobiście lub na parafialny adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  6. 6. Z uwagi na kolędę, w styczniu Msze św. są sprawowane od poniedziałku do piątku o godz.16.30, a soboty o godz.18.00. Kancelaria parafialna jest czynna w styczniu tylko we środy, w godz.19.00-20.00.
  7. 7. Zaraz po Mszy o 11.00 – zapraszamy wszystkie dzieci na wspólne kolędowanie, które poprowadzi pani Dominika Kosk i zespół „Lumen Dei”, natomiast rodziców i dzieci przygotowujące się do I-szej Komunii św. zapraszamy na spotkanie formacyjne do Sali na plebanii.
  8. 8. Zachęcamy do odwiedzenia wystawy w dzwonnicy pt.”Kołysankowo”, autorstwa p.Dominiki Kosk i Moniki Oliszewskiej.
  9. 9. Dziś, o godz.14.00 dodatkowa Msza św. i po niej spotkanie dla parafialnej Grupy Młodych Małżeństw.
  10. 10. Są jeszcze ostatnie wolne miejsca na organizowane przez naszą parafię wyjazdowe rekolekcje zimowe w górskim ośrodku uzdrowiskowym w Piwnicznej, dla małżeństw, osób samotnych i rodzin z dziećmi. Szczegóły można uzyskać pisząc maila na adres parafii.
  11. 11. Dziękujemy KŻR za kwiaty, a p.Bożenie Łobejko i Wandzie Nowakowskiej za przybranie nimi ołtarza.
  12. 12. W przyszłą niedzielę po Mszy o 11.00 – spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do Rocznicy.
  13. 13. Centrum Kultury i Aktywności (CKiA) przy Siarczanej 6 zaprasza w styczniu na zajęcia pokazowe dla każdej grupy wiekowej – dla dzieci młodszych i starszych, dla dorosłych oraz seniorów. Wszystkie zajęcia są bezpłatne. Zachęcamy do zapisywania się. Wszelkie informacje można uzyskać na stronie www.ckia.waw.pl oraz na facebooku pod adresem Przystanek Siarczana.