W dni powszednie o godz.18.00 a w piątki dodatkowo o godz.7.30. W Adwencie o godz. 7.00 (RORATY).

17 luty 2019 r.     6 niedziela zwykła

1. 1. Dziś, jak w każdą trzecią niedzielę miesiąca - o godz.16.00, Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  2. 2. Za miesiąc, 22 marca, w piątek, o godz.19.00 rozpocznie się dla osób przygotowujących się do małżeństwa KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI, który nasza parafia organizuje raz do roku. Prosimy się zapisywać pisząc maila na adres parafialny. Ilość miejsc jest ograniczona!
  3. 3. Dziś kolejne spotkanie przygotowujące do sakramentu bierzmowania – po Mszy o godz.16.30.
  4. 4. Przy wejściu głównym do kościoła - prasa katolicka. Prosimy zabierać pisma do domu!
  5. 5. Centrum Kultury i Aktywności (CKiA) przy ul. Siarczanej 6 rozpoczęło, za pośrednictwem strony internetowej ckia.waw.pl, zapisy na zajęcia cykliczne dla dzieci i dorosłych. Będą to zajęcia plastyczne, taneczne, muzyczne, edukacyjne. Jest tam również propozycja dla seniorów - we wtorki, w godz.14:00-16:30 będą odbywały się spotkania z Seniorami przy kawie i herbacie, podczas których będzie można zapoznać się z różnymi technikami rękodzieła artystycznego. Pierwszy wtorek z Seniorami odbędzie się 19 lutego.