W dni powszednie o godz.18.00 a w piątki dodatkowo o godz.7.30. W Adwencie o godz. 7.00 (RORATY).

Spowiedź św.: w niedziele przed i podczas Mszy św., w dni powszednie przed Mszą św.,

24 luty 2019 r.     7 niedziela zwykła

1. 1. Dziś dodatkowa Msza o godz.14.00, a po niej spotkanie dla młodych małżeństw.
  2. 2. W tym tygodniu:
    • - W pierwszy piątek miesiąca, ks.Adam odwiedzi chorych i osoby starsze w ich domach; od godz.17.30 – spowiedź pierwszopiątkowa, a o godz.18.00 Msza św. i nabożeństwo do Najświętszego Serca Jezusowego.
    • - W sobotę, 2 marca - o godz.17.15 – nabożeństwo pierwszo sobotnie.
  3. 3. W naszej parafii trwają przygotowania do bierzmowania, w niedziele po Mszy o godz.16.30.
  4. 4. W przyszłą niedzielę o godz.10.00 – KATECHEZA przed chrztem dziecka dla rodziców i chrzestnych, a po Mszy o godz.11.00 – spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do Rocznicy I Komunii św.
  5. 5. W najbliższy piątek, 1 marca, przypada Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Z tej okazji, w przyszłą niedzielę, jak co roku, po Mszy o godz.16.30 odbędzie się krótka prelekcja przybliżająca pamięć o tych niezłomnych bohaterach. Jednym z nich był związany z naszą parafią, Józef Łukaszewicz, 19-letni uczeń pobliskiego liceum im.Leopolda Lisa-Kuli, żołnierz Narodowych Sił Zbrojnych, którego oddział m.in. uwolnił więźniów przewożonych do warszawskiej katowni UB i wydawał wyroki na zdrajców "typujących" polskich patriotów na wywózki do sowieckich łagrów. Zginął, zamordowany przez komunistyczny Urząd Bezpieczeństwa, gdy miał zaledwie 20 lat. Był serdecznym kolegą, zmarłego niedawno premiera RP śp. Jana Olszewskiego.
  6. 6. W przyszłą niedzielę, o godz.16.00 – pierwszoniedzielne nabożeństwo różańcowe.
  7. 7. Przy wejściu głównym do kościoła - prasa katolicka. Prosimy zabierać pisma do domu!
  8. 8. Policja ostrzega przed oszustami posługującymi się metodą „na wnuczka” i „na policjanta”. Więcej szczegółów na tablicy ogłoszeń.
  9. 9. Dziś i w przyszłą niedzielę, z racji na karnawał, dzieci otrzymają ptasie mleczko. A już w Wielkim Poście, zamiast cukierków będą rozdawane obrazki.