W dni powszednie o godz.18.00 a w piątki dodatkowo o godz.7.30. W Adwencie o godz. 7.00 (RORATY).

24 marca 2019 r.    III niedziela Wielkiego Postu

1. 1.Jutro, uroczystość Zwiastowania Pańskiego, a zarazem 27.rocznica powstania naszej diecezji warszawsko-praskiej. Zapraszamy na Mszę św. o godz.18.00. Jednocześnie przypominamy, że jest to Dzień Świętości Życia. Księża biskupi proszą, aby we wszystkich polskich parafiach podjęto dzieło duchowej adopcji dziecka poczętego. Jest to modlitewne zobowiązanie wobec dziecka zagrożonego zabiciem w łonie matki.
  2. 2. Dziś, odbędzie się w Warszawie Narodowy Marsz Życia. Marsz rozpocznie się o godz.13.30 na Placu Zamkowym, a następnie uda się na Plac Trzech Krzyży.
  3. 3. Zapraszamy do udziału w Wielkim Poście w nabożeństwach Drogi Krzyżowej oraz Gorzkich Żali. Droga Krzyżowaw piątki o godz. 16.30 – dla dzieci, o 17.30 – dla młodzieży i dorosłych. Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 16.00.
  4. 4. Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  5. 5. Dziś, po Mszy o godz.11.00 spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  6. 6. Spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do Rocznicy I Komunii św. odbędzie się nie za tydzień, jak to było zapowiadane, ale za dwa tygodnie, czyli 7 kwietnia, po Mszy o godz. 11.00.
  7. 7. We wtorek spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
  8. 8. Przy wejściu głównym do kościoła - prasa katolicka. Prosimy zabierać pisma do domu!