W dni powszednie o godz.18.00 a w piątki dodatkowo o godz.7.30. W Adwencie o godz. 7.00 (RORATY).

28 kwietnia 2019 r.    Święto Bożego Miłosierdzia

1. 1. Dziś, na zakończenie Oktawy Wielkanocnej, w naszej parafii Odpust. Uroczysta Msza św. o godz.11.00, po niej zapraszamy na wspólna agapę i zabawę, w rodzinnej atmosferze. Tradycyjnie proszę wszystkie panie o upieczenie ciasta i przyniesienie go przed Mszą do kuchni w budynku gospodarczym. Prosimy także o napoje, owoce i słodycze dla dzieci. Zapraszamy wszystkich – od najmłodszych do najstarszych!
  2. 2. Tego dnia nie będzie Mszy o godz.12.15, natomiast zapraszamy na Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz.15.00.
  3. 3. W trakcie odpustu – będzie organizowana loteria fantowa i prowadzona kwesta na rzecz naszego przedszkola ”Iskierka” i budowy szkoły im.Achillesa Ratti.
  4. 4. Przebieg odpustu będzie dokumentowany przez Łukasza Perkowskiego w formie nagrań audio-video. Nagrania te będą wykorzystane w powstającym filmie dokumentalnym o Parafii Zmartwychwstania Pańskiego. Wzięcie udziału w odpuście jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na zarejestrowanie i wykorzystanie wizerunku danej osoby we wspomnianym filmie.
  5. 5. Bardzo prosimy o przekazywanie 1% podatku na nasze parafialne Stowarzyszenie „Dzieci Targówka”. Szczegóły na naszej stronie parafialnej.
  6. 6. Przy wejściu głównym do kościoła – prasa katolicka.
  7. 7. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na dzieła charytatywne w naszej diecezji.
  8. 8 Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.
  9. 9. W tym roku obchodzimy uroczystość św.Wojciecha wyjątkowo we wtorek, 30 kwietnia ze względu na Uroczystość oktawy Zmartwychwstania.
  10. 10. We środę, 1 maja, rozpoczynamy nabożeństwa majowe, które będą odprawiane w dni powszednie po Mszy o godz.18.00, a w niedziele i uroczystości o godz.16.00.
  11. 11. W piątek, 3 maja, Uroczystość NMP Królowej Polski, głównej Patronki naszej Ojczyzny. Msze św. wg porządku niedzielnego. Tego dnia nie obowiązuje post, z racji na uroczystość.
  12. 12. W pierwszą sobotę miesiąca, 4 maja, nabożeństwo maryjne o godz.17.15.
  13. 13. Nasz Biskup Romuald Kamiński prosi wiernych o modlitwy w intencji maturzystów https://diecezja.waw.pl/6409 i o deszcz https://diecezja.waw.pl/6407 .