panorama kościoła i kapliczki nocą
panorama kościoła zimą
panorama kościoła i dzwonnicy zimą
widok ołtarza głównego
widok na chór

Baner

Przedszkole integracyjne "Iskierka"

.

Rozpoczęliśmy zapisy na kolejny rok nauki.

Zapraszamy

.

Integracyjna Szkoła Podstawowa

.

 

Rozpoczęliśmy naukę!

Zapraszamy do zapisów na następne lata

.

Stowarzyszenie Dzieci Targówka

.

Prosimy o wskazywanie właśnie SDT jako odbiorcę 1% z Państwa PIT-ów

.

Godziny odprawiania Mszy świętych:

W NIEDZIELE: o godzinie 9.00, 11.00 (z udziałem dzieci),       12.15 (z wyjątkiem okresu wakacyjnego)  i 16.30.  

W dni powszednie o godz.18.00 a w piątki dodatkowo o godz.7.30. W Adwencie o godz. 7.00 (RORATY).

Spowiedź św.: niedziele - przed i podczas Mszy św., dni powszednie - przed Mszą św.,

2 czerwca 2019 r.    Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

  1. 1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, w niedziele o godz.16.00, a w dni powszednie po Mszy o godz.18.00.
  2. 2. Przy wejściu głównym do kościoła – prasa katolicka oraz najnowsze zeszyty formacyjne na ten miesiąc, zawierające teksty Pisma św. i propozycje do rozważań na każdy dzień.
  3. 3. Dziś, jak zawsze w pierwszą niedzielę – po Mszach zbiórka do puszek na budowę integracyjnej szkoły podstawowej im.Achillesa Ratti, która stanowi wotum wdzięczności za 100 lat Niepodległości i istnienia naszej parafii.
  4. 4. Jutro, o godz.18.00 – Msza św. wypominkowa za zmarłych.
  5. 5. Zapraszamy na procesję Bożego Ciała, we czwartek 20 czerwca o godz.16.00. Prosimy o zbieranie płatków z kwiatków do sypania podczas procesji eucharystycznej przed Najśw. Sakramentem i przynoszenie ich do kościoła. Wszystkie dzieci prosimy, aby na Boże Ciało przygotowały proporce z symbolami eucharystycznymi (przykładowy proporzec na zdjęciu1 i zdjęciu2). A dzieci komunijne i rocznicowe zapraszamy, by przyszły na procesję w swoich strojach komunijnych.
  6. 6. Rada Osiedla Targówek Fabryczny i SP 58 zaprasza wszystkich mieszkańców wraz z rodzinami na XX Festyn Rodzinny na Targówku Fabrycznym i Piknik Szkolny "Mama Tata i Ja"w najbliższą sobotę, 8 czerwca, w godz. 14-19. Festyn odbędzie się na terenie szkoły przy ul. Mieszka I. Będą dmuchańce, grill, występy zespołów muzycznych. Oczywiście wszystkie atrakcje za darmo. Przebieg festynu będzie dokumentowany w formie nagrań audio-video. Nagrania te będą wykorzystane w powstającym filmie dokumentalnym o Parafii Zmartwychwstania Pańskiego. Wzięcie udziału w festynie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na zarejestrowanie i wykorzystanie wizerunku danej osoby we wspomnianym filmie.

Kancelaria parafialna

Żywy Różaniec

Zapraszamy, dołącz do nas!

Z życia Diecezji

tyle się dzieje w naszej diecezji!

 zapraszamy do lektury

Dla Darczyńców

 

Zapraszamy do odpisu 1% na nasze Stowarzyszenie Dzieci Targówka

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 dla rozwoju Mazowsza.

Parafia Rzymskokatolicka p.w. Zmartwychwstania Pańskiego

03-788 Warszawa

Ul. Księcia Ziemowita 39

NIP: 524-22-10-933

REGON: 013101248

Nr konta Bank Zachodni WBK: 56 1090 1043 0000 0001 0124 6212

e-mail: kancelaria@parafiazmartwychwstaniapanskiego.pl

@ Copyright Parafia Zmartwychwstania Pańskiego 2012. All rights reserved. Administrator strony: stronapzp@gmail.com