W dni powszednie o godz.18.00 a w piątki dodatkowo o godz.7.30. W Adwencie o godz. 7.00 (RORATY).

2 czerwca 2019 r.    Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

1. 1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, w niedziele o godz.16.00, a w dni powszednie po Mszy o godz.18.00.
  2. 2. Przy wejściu głównym do kościoła – prasa katolicka oraz najnowsze zeszyty formacyjne na ten miesiąc, zawierające teksty Pisma św. i propozycje do rozważań na każdy dzień.
  3. 3. Dziś, jak zawsze w pierwszą niedzielę – po Mszach zbiórka do puszek na budowę integracyjnej szkoły podstawowej im.Achillesa Ratti, która stanowi wotum wdzięczności za 100 lat Niepodległości i istnienia naszej parafii.
  4. 4. Jutro, o godz.18.00 – Msza św. wypominkowa za zmarłych.
  5. 5. Zapraszamy na procesję Bożego Ciała, we czwartek 20 czerwca o godz.16.00. Prosimy o zbieranie płatków z kwiatków do sypania podczas procesji eucharystycznej przed Najśw. Sakramentem i przynoszenie ich do kościoła. Wszystkie dzieci prosimy, aby na Boże Ciało przygotowały proporce z symbolami eucharystycznymi (przykładowy proporzec na zdjęciu1 i zdjęciu2). A dzieci komunijne i rocznicowe zapraszamy, by przyszły na procesję w swoich strojach komunijnych.
  6. 6. Rada Osiedla Targówek Fabryczny i SP 58 zaprasza wszystkich mieszkańców wraz z rodzinami na XX Festyn Rodzinny na Targówku Fabrycznym i Piknik Szkolny "Mama Tata i Ja"w najbliższą sobotę, 8 czerwca, w godz. 14-19. Festyn odbędzie się na terenie szkoły przy ul. Mieszka I. Będą dmuchańce, grill, występy zespołów muzycznych. Oczywiście wszystkie atrakcje za darmo. Przebieg festynu będzie dokumentowany w formie nagrań audio-video. Nagrania te będą wykorzystane w powstającym filmie dokumentalnym o Parafii Zmartwychwstania Pańskiego. Wzięcie udziału w festynie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na zarejestrowanie i wykorzystanie wizerunku danej osoby we wspomnianym filmie.