W dni powszednie o godz.18.00 a w piątki dodatkowo o godz.7.30. W Adwencie o godz. 7.00 (RORATY).

23 czerwca 2019 r.    12 Niedziela Zwykła

1. 1. Zapraszamy na ostatnie nabożeństwa czerwcowe, w niedziele o godz.16.00, a w dni powszednie po Mszy o godz.18.00.
  2. 2. Dziś 14.rocznica święceń biskupich Pasterza Diecezji Romualda Kamińskiego (do modlitwy powszechnej).
  3. 3. Jutro uroczystość Narodzenia św.Jana Chrzciciela.
  4. 4. We czwartek, na zakończenie Oktawy Bożego Ciała, zapraszamy na Mszę o godz.18.00 i procesję eucharystyczną wokół kościoła oraz błogosławienie wianków.
  5. 5. W piątek uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa. Z tej racji można w ten piątek spożywać pokarmy mięsne.
  6. 6. W sobotę uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Taca podczas Mszy św. o godz.18.00 będzie zbierana na działalność apostolską i charytatywną Stolicy Apostolskiej.
  7. 7. Od przyszłej niedzieli 30 czerwca, do 31 sierpnia włącznie, obowiązuje w naszej parafii wakacyjny porządek liturgii Mszy św.: w niedziele Msze będą sprawowane o godz.9.00, 11.00 i 16.30 (Mszy o 12.15 nie będzie); w dni powszednie Msze o godz.18.00 (piątkowej Mszy o 7.30 nie będzie). Spowiedź św. tylko przed Mszą. Kancelaria parafialna będzie czynna we wtorki: godz.19.00-20.00 i we czwartki: godz.16.30-17.30.
  8. 8. W okresie wakacyjnym, Urząd Dzielnicy Targówek zaprasza na plenerowe programy artystyczne dla dzieci. Będą się one odbywały m.in. na placu za naszym kościołem po Mszy o godz. 11.00. Oczywiście, jeśli nie będzie deszczu. Program realizowany jest w ramach budżetu partycypacyjnego.
  9. 9. Przy naszym kościele znajdują się dwa place zabaw dla dzieci. Służą one dzieciom z naszego przedszkola. W godzinach kiedy przedszkole jest nieczynne, można z nich korzystać. Warunki korzystania są następujące: dzieci muszą znajdować się pod opieką dorosłych, a po zakończeniu zabawy należy zamykać furtki i zasłaniać piaskownicę plandeką.
  10. 10. Przy wejściu głównym do kościoła – prasa katolicka.
  11. 11. Pani Monika Oliszewska (autorka scenariusza) zaprasza na musical pt. "W sercu miasta", do teatru Rampa, jutro, w poniedziałek 24 czerwca o godzinie 19.00. Wstęp wolny, nie trzeba rezerwować miejsc. Występują uczestnicy Akademii Musicalowej działającej przy Teatrze Rampa. Szczegóły na plakacie w gablocie przed kościołem
  12. 12. Dziś, w Polsce obchodzimy Dzień Ojca, dla uczczenia trudu opieki nad rodziną i zasług wszystkich ojców. Pomódlmy się za nich teraz... Ojcze nasz...
  13. 13. Po błogosławieństwie odśpiewamy – klęcząc - suplikacje, czyli modlitwę przebłagania Boga za popełnione w Polsce w ostatním czasie świętokradztwa.