panorama kościoła i kapliczki nocą
panorama kościoła zimą
panorama kościoła i dzwonnicy zimą
widok ołtarza głównego
widok na chór

Baner

Przedszkole integracyjne "Iskierka"

.

Trwają zapisy na kolejny rok nauki.

Zapraszamy

.

Integracyjna Szkoła Podstawowa

.

 

Nauka trwa!

Zachęcamy do zapisów na następne lata

.

Stowarzyszenie Dzieci Targówka

.

Prosimy o wskazywanie właśnie SDT jako odbiorcę 1% z Państwa PIT-ów

.

Godziny odprawiania Mszy świętych:

W NIEDZIELE: o godzinie 9.00, 11.00 (z udziałem dzieci),       12.15 (z wyjątkiem okresu wakacyjnego)  i 16.30.  

W dni powszednie o godz.18.00 a w piątki dodatkowo o godz.7.30. W Adwencie o godz. 7.00 (RORATY).

Spowiedź św.: niedziele - przed i podczas Mszy św., dni powszednie - przed Mszą św.,

15 września 2019 r.     24 niedziela zwykła

 1. 1. W najbliższy piątek, Mszą o godz.18.00 rozpoczniemy Nowennę Jubileuszową w intencji naszej Parafii – polecając Bożemu Miłosierdziu wszystkich jej mieszkańców i wszystkich modlących się w naszej świątyni.
 2. 2. W niedzielę, 22 września, rozpoczniemy Jubileuszowe rekolekcje, które poprowadzi prałat Bogusław Kowalski, proboszcz parafii katedralnej. Szczegóły na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej.
 3. 3. W przyszłą niedzielę zapraszamy na wernisaż dwóch wystaw, związanych z naszym Jubileuszem. Po Mszy o godz.11.00 – na otwarcie wystawy poświęconej szkole im.Achillesa Ratti – wotum wdzięczności za dar stulecia Niepodległości Polski. A po Mszy o godz.16.30 – do zabytkowej dzwonnicy na wystawę „Nasza wspólnota wiary, pracy i miłości – ludzie Targówka“. Wystawa poświęcona będzie naszej parafii, która jest wotum wdzięczności za odzyskanie Niepodległości w 1918 r. po 123 latach niewoli.
 4. 4. W niedzielę 29 września będziemy świętować 100-lecie istnienia naszej parafii. Zapraszamy na uroczystą Mszę św. o godz.11.00 pod przewodnictwem Nuncjusza apostolskiego w Polsce, abp Salvatore Pennacchio. Po Mszy Ksiądz Nuncjusz poświęci pamiątkową tablicę nuncjuszy przed kościołem oraz nowy budynek szkoły im.Achillesa Ratti - główne dzieło jubileuszowe parafii. Po uroczystościach w kościele zapraszamy na jubileuszowy festyn.
 5. 5. W sobotę 28 września, zapraszamy na godz.15.30 – na konferencję jubileuszową o wychowaniu. Konferencję wygłosi Rektor Uniwersytetu Kard. Stefana Wyszyńskiego, prof. dr hab. Stanisław Dziekoński. Po konferencji zapraszamy na film o naszej parafii i Mszę rekolekcyjną.
 6. 6. Zaprośmy na uroczystości wszystkich członków naszej rodziny oraz przyjaciół, sąsiadów i znajomych. Dziś po Mszach rozdawane będą okolicznościowe folderki z zaproszeniem na nasz Jubileusz.
 7. 7. W związku z uroczystościami mamy dwie prośby:
  • - Prosimy wszystkie panie o przygotowanie ciasta na festyn 29 września i przyniesienie ciasta (najlepiej już pokrojonego) przed uroczystością do sali św. Faustyny na plebanii;
  • - Prosimy o ofiary, które będą zbierane po Mszach do puszek na udekorowanie naszej świątyni.
 8. 8. PROGRAM OBCHODÓW JUBILEUSZOWYCH 100-lecia naszej Parafii.
 9. 9. PROGRAM Rekolekcji jubileuszowych.
 10. 10. Dziś, po Mszy o 11.00 – spotkanie dla rodziców i dzieci, które pragną rozpocząć przygotowania do I Komunii św., a o godz.16.00 – nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
 11. 11. Pragniemy, aby dzieci na Mszach o godz.11.00 aktywnie włączały się w śpiewy podczas Eucharystii. W tym celu organizujemy scholkę dziecięcą. Zapraszamy chętne dzieci i młodzież w wieku od 5 do 15 lat w najbliższą środę, do sali św.Faustyny, na plebanii, o godz.17.30.
 12. 12. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje mszalne.
 13. 13. Dziś,  harcerki z 80 Warszawskiej Drużyny Wędrowniczek (ZHR), zbierają po Mszach św. ofiary na obóz harcerski, oferując własne wypieki i wyhodowane przez siebie kaktusy. Zachęcamy do ofiarności i wsparcia dobrego dzieła.

Kancelaria parafialna

Żywy Różaniec

Zapraszamy, dołącz do nas!

Z życia Diecezji

 

tyle się dzieje w naszej diecezji! sprawdź sam

Dla Darczyńców

Zapraszamy do odpisu 1% na nasze Stowarzyszenie Dzieci Targówka

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 dla rozwoju Mazowsza.

Parafia Rzymskokatolicka p.w. Zmartwychwstania Pańskiego

03-788 Warszawa

Ul. Księcia Ziemowita 39

NIP: 524-22-10-933

REGON: 013101248

Nr konta Bank Zachodni WBK: 56 1090 1043 0000 0001 0124 6212

e-mail: kancelaria@parafiazmartwychwstaniapanskiego.pl

@ Copyright Parafia Zmartwychwstania Pańskiego 2012. All rights reserved. Administrator strony: stronapzp@gmail.com