W dni powszednie o godz.18.00 a w piątki dodatkowo o godz.7.30. W Adwencie o godz. 7.00 (RORATY).

20 października 2019 r.   29 niedziela zwykła

1. 1. Dziś obchodzimy Dzień Misyjny, homilie głosi Andrzej Grych, ze Stowarzyszenia Misji Afrykańskich, a po Mszach są zbierane do puszek ofiary na misje.
  2. 2. Możemy dziś obejrzeć film o naszej parafii pt. „Targówek zmartwychwstania” w reż. Łukasza Perkowskiego. Projekcja odbędzie się w kościele, o godz.10.00 i 17.30.
  3. 3. W najbliższy piątek, 25 października, w 100.rocznicę dekretu kard. Aleksandra Kakowskiego powołującego do życia naszą parafię, przybędzie do nas ordynariusz warszawsko-praski, ks. Bp Romuald Kamiński, aby dziękować Bogu za naszą wspólnotę. Ks. Biskup udzieli też młodzieży bierzmowania i pobłogosławi nas relikwiami św. Zygmunta Felińskiego, apostoła wolności.
  4. 4. W związku z uroczystością – w piątek nabożeństwo różańcowe będzie o godz.17.00.
  5. 5. W poniedziałek, 28 października o godz.19.00 w katedrze warszawskiej przy ul.Świętojańskiej – Msza św. w rocznicę święceń biskupich Achillesa Ratti. Ksiądz nuncjusz, abp Salvatore Pennacchio zaprasza na te uroczystości całą naszą parafię.
  6. 6. Dziś, tak jak w każdą trzecią niedzielę miesiąca, zespół „Lumen Dei” pod dyrekcją pani Anny Sagan uświetnia liturgię Mszy św. o godz.16.30 śpiewem gregoriańskim. Za piękny śpiew serdecznie dziękujemy!
  7. 7. W przyszłą niedzielę, 27 października po Mszy o godz.16.30 – spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do Rocznicy I Komunii św.
  8. 8. W naszej parafii powstaje scholka dziecięca. Zapraszamy chętne dzieci i młodzież w wieku od 5 do 15 lat w środy, do sali św.Faustyny, na plebanii, o godz.17.30.
  9. 9. Dziś odbywa się badanie praktyk religijnych.
  10. 10. W przyszłą niedzielę, 27 października o godz. 15 w Centrum Kultury i Aktywności Siarczana 6 odbędzie się zebranie wyborcze IX kadencji Rady Osiedla Targówek Fabryczny. Zapraszamy na wybory wszystkich mieszkańców naszej parafii. Należy ze sobą zabrać dowód osobisty.
  11. 11. Na stoliczku przy wejściu do kościoła obok prasy katolickiej leżą karteczki na wypominki listopadowe i roczne..