panorama kościoła i kapliczki nocą
panorama kościoła zimą
panorama kościoła i dzwonnicy zimą
widok ołtarza głównego
widok na chór

Baner

Przedszkole integracyjne "Iskierka"

.

Trwają zapisy na kolejny rok nauki.

Zapraszamy

.

Integracyjna Szkoła Podstawowa

.

 

Nauka trwa!

Zachęcamy do zapisów na następne lata

.

Stowarzyszenie Dzieci Targówka

.

Prosimy o wskazywanie właśnie SDT jako odbiorcę 1% z Państwa PIT-ów

.

Godziny odprawiania Mszy świętych:

W NIEDZIELE: o godzinie 9.00, 11.00 (z udziałem dzieci),       12.15 (z wyjątkiem okresu wakacyjnego)  i 16.30.  

W styczniu w dni powszednie od poniedziałku do piątku o godz.16.30, a w soboty o godz.18.00.

W dni powszednie o godz.18.00 a w piątki dodatkowo o godz.7.30. W Adwencie o godz. 7.00 (RORATY).

Spowiedź św.: niedziele - przed i podczas Mszy św., dni powszednie - przed Mszą św.,

17 listopada 2019 r.     33 niedziela zwykła

  1. 1. Dziś, Światowy Dzień Ubogich.
  2. 2. W przyszłą niedzielę, uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. O godz.16.00 - wystawienie Najśw. Sakramentu, Litania do Najśw. Serca P.Jezusa i Akt Poświęcenia się Chrystusowi Królowi.
  3. 3. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne.
  4. 4. Dziś, o godz.10.00 odbędzie się katecheza chrzcielna; o godz.12.00 spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii; o godz.14.00 – Msza św. dla młodych małżeństw i spotkanie dla małżonków i dzieci; o godz.16.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia, a na Mszy o godz.16.30 oprawę muzyczną daje parafialny zespół „Lumen Dei”, któremu dziękujemy za wykonywanie w trzecie niedziele miesiąca pięknych chorałów gregoriańskich.
  5. 5. Dziękujemy pani Bożenie Łobejko i paniom z KŻR za troskę o wystrój ołtarza.
  6. 6. W Centrum Kultury i Aktywności przy ul.Siarczanej 6 powstało Miejsce Aktywności Lokalnej "Przystanek Siarczana" . MAL "Przystanek Siarczana" to miejsce, które działa nieodpłatnie i jest otwarte na inicjatywy mieszkańców. W środy jest dyżur animatorki MAL, na który można przyjść i podzielić się swoim pomysłem, co mieszkańcy chcieliby robić w MALu. MAL jest przeznaczony dla wszystkich tych, którzy chcą się spotkać, pobyć z innymi ludźmi, podzielić się swoimi zainteresowaniami z innymi mieszkańcami Targówka Fabrycznego. Jutro, w poniedziałek 18 listopada, w godz.18:00-19:00 odbędzie się sąsiedzki grillraclette, na który każdy może przynieść swój ulubiony produkt do zgrillowania (spotkanie prowadzi Rafał Suchocki). W najbliższą środę 20 listopada odbędzie się nauka szydełkowania ze sznurka w godzinach 17:00-19:00, w sąsiedzkim gronie. Zapraszamy serdecznie chętnych i zachęcamy do zapowiedzenia się wcześniej osobiście albo mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kancelaria parafialna

Żywy Różaniec

Zapraszamy, dołącz do nas!

Z życia Diecezji

 

tyle się dzieje w naszej diecezji! sprawdź sam

Dla Darczyńców

Zapraszamy do odpisu 1% na nasze Stowarzyszenie Dzieci Targówka

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 dla rozwoju Mazowsza.

Parafia Rzymskokatolicka p.w. Zmartwychwstania Pańskiego

03-788 Warszawa

Ul. Księcia Ziemowita 39

NIP: 524-22-10-933

REGON: 013101248

Nr konta Bank Zachodni WBK: 56 1090 1043 0000 0001 0124 6212

e-mail: kancelaria@parafiazmartwychwstaniapanskiego.pl

@ Copyright Parafia Zmartwychwstania Pańskiego 2012. All rights reserved. Administrator strony: stronapzp@gmail.com