W styczniu w dni powszednie od poniedziałku do piątku o godz.16.30, a w soboty o godz.18.00.

W dni powszednie o godz.18.00 a w piątki dodatkowo o godz.7.30. W Adwencie o godz. 7.00 (RORATY).

17 listopada 2019 r.     33 niedziela zwykła

1. 1. Dziś, Światowy Dzień Ubogich.
  2. 2. W przyszłą niedzielę, uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. O godz.16.00 - wystawienie Najśw. Sakramentu, Litania do Najśw. Serca P.Jezusa i Akt Poświęcenia się Chrystusowi Królowi.
  3. 3. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne.
  4. 4. Dziś, o godz.10.00 odbędzie się katecheza chrzcielna; o godz.12.00 spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii; o godz.14.00 – Msza św. dla młodych małżeństw i spotkanie dla małżonków i dzieci; o godz.16.00 – Koronka do Bożego Miłosierdzia, a na Mszy o godz.16.30 oprawę muzyczną daje parafialny zespół „Lumen Dei”, któremu dziękujemy za wykonywanie w trzecie niedziele miesiąca pięknych chorałów gregoriańskich.
  5. 5. Dziękujemy pani Bożenie Łobejko i paniom z KŻR za troskę o wystrój ołtarza.
  6. 6. W Centrum Kultury i Aktywności przy ul.Siarczanej 6 powstało Miejsce Aktywności Lokalnej "Przystanek Siarczana" . MAL "Przystanek Siarczana" to miejsce, które działa nieodpłatnie i jest otwarte na inicjatywy mieszkańców. W środy jest dyżur animatorki MAL, na który można przyjść i podzielić się swoim pomysłem, co mieszkańcy chcieliby robić w MALu. MAL jest przeznaczony dla wszystkich tych, którzy chcą się spotkać, pobyć z innymi ludźmi, podzielić się swoimi zainteresowaniami z innymi mieszkańcami Targówka Fabrycznego. Jutro, w poniedziałek 18 listopada, w godz.18:00-19:00 odbędzie się sąsiedzki grillraclette, na który każdy może przynieść swój ulubiony produkt do zgrillowania (spotkanie prowadzi Rafał Suchocki). W najbliższą środę 20 listopada odbędzie się nauka szydełkowania ze sznurka w godzinach 17:00-19:00, w sąsiedzkim gronie. Zapraszamy serdecznie chętnych i zachęcamy do zapowiedzenia się wcześniej osobiście albo mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.