W dni powszednie o godz.18.00 a w piątki dodatkowo o godz.7.30. W Adwencie o godz. 7.00 (RORATY).

8 marca 2020 r.     2 Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś, zbiórka do puszek na dzieło misyjne Ad gentes.

2. W Dzień Kobiet, pamiętajmy o modlitwie w intencji naszych pań, dziękując za dobro, które Pan Bóg przez nie czyni.

3. Nasze wielkopostne rekolekcje parafialne rozpoczniemy za dwa tygodnie w niedzielę, 22 marca.

4. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne. W piątki - Droga Krzyżowa o godz.16.30 dla dzieci - prosimy, aby w ten piątek dzieci przyniosły na DK serduszka dla Pana Jezusa. O godz.17.30 DK dla dorosłych. W niedziele o godz.16.00 - Gorzkie Żale. Zachęcamy też do liturgii stacyjnej sprawowanej w kolejnych warszawskich parafiach, m.in. w naszej świątyni (w sobotę przed Niedzielą Palmową). Codziennie w kościele stacyjnym trwa całodzienna adoracja i spowiedź od godz.6.00 do 21.00. Lista kościołów stacyjnych wisi na tablicy ogłoszeń.

5. Dziś zapraszamy młode małżeństwa na comiesięczną Mszę św. o godz.14.00, i po niej na konferencję duchową do małżonków oraz na spotkanie i agapę. Dzieci też mają zaplanowane zajęcia.

6. Przy wejściu głównym – ostatnie egzemplarze parafialnego zeszytu formacyjnego na Wielki Post, zawierające teksty do rozważań na każdy dzień. Obok zeszytów możemy znaleźć także ostatnie numery tygodników katolickich. Prosimy zabierać pisma do domu za dobrowolną ofiarą.

7. Prosimy o przekazywanie 1% podatku na nasze parafialne Stowarzyszenie „Dzieci Targówka”. Przy gazetkach leżą ulotki. Z góry dziękujemy za okazane zainteresowanie! Nr KRS 0000219413.

8. Stowarzyszenie Samopomocy Bursa im. Hansa Christiana Kofoeda, pomagające osobom w kryzysie bezdomności, działające na terenie naszej parafii, przy ul. Lnianej 1 – również prosi o przekazywanie 1% podatku i o wszelkie wsparcie. Nr KRS 0000046074.

9. Szkoła Podstawowa Wyspa JP2 oraz Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące Wyspa JP2 zaprasza na Dzień Otwarty i Lekcje Otwarte. Jest to szkoła, która stawia na wysoki poziom edukacji i rozwój duchowy. Więcej informacji na stronie www.wyspajp2.pl oraz w aktualnym numerze tygodnika "Idziemy"

10. W związku z rozprzestrzeniającym się na całym świecie nowym koronawirusem wywołującym chorobę COVID-19 nasza diecezja jest w kontakcie z odpowiednimi państwowymi instytucjami. Więcej informacji na stronie diecezji warszawsko-praskiej: https://dw-p.pl/6876 oraz na tablicy ogłoszeń.

11. Nasz Biskup Romuald Kamiński kieruje do nas słowo