panorama kościoła i kapliczki nocą
panorama kościoła zimą
panorama kościoła i dzwonnicy zimą
widok ołtarza głównego
widok na chór

Baner

Przedszkole integracyjne "Iskierka"

.

Trwają zapisy na kolejny rok nauki.

Zapraszamy

.

Integracyjna Szkoła Podstawowa

.

 

Nauka trwa!

Zachęcamy do zapisów na następne lata

.

Stowarzyszenie Dzieci Targówka

.

Prosimy o wskazywanie właśnie SDT jako odbiorcę 1% z Państwa PIT-ów

.

Godziny odprawiania Mszy świętych:

W NIEDZIELE: o godzinie 9.00, 11.00 (z udziałem dzieci),       12.15 (z wyjątkiem okresu wakacyjnego)  i 16.30.  

W dni powszednie o godz.18.00 a w piątki dodatkowo o godz.7.30. W Adwencie o godz. 7.00 (RORATY).

Spowiedź św.: niedziele - przed i podczas Mszy św., dni powszednie - przed Mszą św.,

8 marca 2020 r.     2 Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś, zbiórka do puszek na dzieło misyjne Ad gentes.

2. W Dzień Kobiet, pamiętajmy o modlitwie w intencji naszych pań, dziękując za dobro, które Pan Bóg przez nie czyni.

3. Nasze wielkopostne rekolekcje parafialne rozpoczniemy za dwa tygodnie w niedzielę, 22 marca.

4. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne. W piątki - Droga Krzyżowa o godz.16.30 dla dzieci - prosimy, aby w ten piątek dzieci przyniosły na DK serduszka dla Pana Jezusa. O godz.17.30 DK dla dorosłych. W niedziele o godz.16.00 - Gorzkie Żale. Zachęcamy też do liturgii stacyjnej sprawowanej w kolejnych warszawskich parafiach, m.in. w naszej świątyni (w sobotę przed Niedzielą Palmową). Codziennie w kościele stacyjnym trwa całodzienna adoracja i spowiedź od godz.6.00 do 21.00. Lista kościołów stacyjnych wisi na tablicy ogłoszeń.

5. Dziś zapraszamy młode małżeństwa na comiesięczną Mszę św. o godz.14.00, i po niej na konferencję duchową do małżonków oraz na spotkanie i agapę. Dzieci też mają zaplanowane zajęcia.

6. Przy wejściu głównym – ostatnie egzemplarze parafialnego zeszytu formacyjnego na Wielki Post, zawierające teksty do rozważań na każdy dzień. Obok zeszytów możemy znaleźć także ostatnie numery tygodników katolickich. Prosimy zabierać pisma do domu za dobrowolną ofiarą.

7. Prosimy o przekazywanie 1% podatku na nasze parafialne Stowarzyszenie „Dzieci Targówka”. Przy gazetkach leżą ulotki. Z góry dziękujemy za okazane zainteresowanie! Nr KRS 0000219413.

8. Stowarzyszenie Samopomocy Bursa im. Hansa Christiana Kofoeda, pomagające osobom w kryzysie bezdomności, działające na terenie naszej parafii, przy ul. Lnianej 1 – również prosi o przekazywanie 1% podatku i o wszelkie wsparcie. Nr KRS 0000046074.

9. Szkoła Podstawowa Wyspa JP2 oraz Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące Wyspa JP2 zaprasza na Dzień Otwarty i Lekcje Otwarte. Jest to szkoła, która stawia na wysoki poziom edukacji i rozwój duchowy. Więcej informacji na stronie www.wyspajp2.pl oraz w aktualnym numerze tygodnika "Idziemy"

10. W związku z rozprzestrzeniającym się na całym świecie nowym koronawirusem wywołującym chorobę COVID-19 nasza diecezja jest w kontakcie z odpowiednimi państwowymi instytucjami. Więcej informacji na stronie diecezji warszawsko-praskiej: https://dw-p.pl/6876 oraz na tablicy ogłoszeń.

11. Nasz Biskup Romuald Kamiński kieruje do nas słowo

Kancelaria parafialna

Żywy Różaniec

Zapraszamy, dołącz do nas!

Z życia Diecezji

 

tyle się dzieje w naszej diecezji! sprawdź sam

Dla Darczyńców

Zapraszamy do odpisu 1% na nasze Stowarzyszenie Dzieci Targówka

.

Rzezba Chrystusa PNG

Parafia Rzymskokatolicka p.w. Zmartwychwstania Pańskiego

03-788 Warszawa

Ul. Księcia Ziemowita 39

NIP: 524-22-10-933

REGON: 013101248

Nr konta Bank SANTANDER: 56 1090 1043 0000 0001 0124 6212

e-mail: kancelaria@parafiazmartwychwstaniapanskiego.pl

@ Copyright Parafia Zmartwychwstania Pańskiego 2012. All rights reserved. Administrator strony: stronapzp@gmail.com