W dni powszednie o godz. 7.15 i 18.00. W Adwencie o godz. 7.00 (RORATY).

31 stycznia 2021 r.     Niedziela 4 zwykła

1. Składamy bardzo gorące podziękowania wszystkim, którzy uczestniczyli w Mszach „kolędowych“, a darczyńcom za ofiary kolędowe złożone w kopertach na tacy lub przekazane przelewem na konto parafialne z dopiskiem: ofiara kolędowa. Środki te przeznaczone są m.in. na ogrzewanie naszej świątyni i na prace inwestycyjno-konserwatorskie w kościele i budynkach parafialnych.

2. Dziś po Mszach św. przekazywane są okolicznościowe obrazki z życzeniami kolędowymi od Księdza Biskupa. Prosimy zabrać do domu po kilka obrazków, aby rozdać je sąsiadom i najbliższym osobom z rodziny.

3. NR KONTA PARAFIALNEGO: 56 1090 1043 0000 0001 0124 6212.

4. Przy wejściu głównym – najnowsze numery pism katolickich: „Gość niedzielny” i „Idziemy”.

5. „Bóg zapłać!” wszystkim wolontariuszom za prace wykonane w minionym tygodniu w parafii, m.in.: panu Jackowi Wieraszka.

6. Dziś, o godz.14.00 dodatkowa Msza św. dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

7. We wtorek, 2 lutego - święto Ofiarowania Pańskiego czyli M.B.Gromnicznej. Msze św. o godz. 7.15 i 18.00. Z okazji święta panie z Grupy Chrześcijańskich Mam przygotowały piękne, ozdobne gromnice, oraz różańce i zaproszenia na I Komunię św., które są rozprowadzane dziś i we wtorek przed i po Mszy. Na Msze 2 lutego należy przynieść do kościoła świece, które będą poświęcone.

8. W tym tygodniu:

- Jutro, pierwszy poniedziałek miesiąca – o godz.18.00 Msza św. wypominkowa za zmarłych

- Jak w każdą pierwszą środę miesiąca zapraszamy do kościoła na godz.20.30 na męski Różaniec prowadzony przez mężczyzn.

- w pierwszy czwartek miesiąca – pomodlimy się po Mszy o godz.18.00 za kapłanów o siły dla nich i świętość;

- w piątek – wspomnienie św. Agaty i pierwszy piątek miesiąca: ks. Adam odwiedzi chorych, a spowiedź pierwszo-piątkowa od 17.45;

- w pierwszą sobotę miesiąca – nabożeństwo maryjne o godz.17.15;

- w przyszłą niedzielę – o godz.16.00 różaniec prowadzony przez członków KŻR, będziemy się na nim modlić, tak jak każdego 7-go dnia miesiąca, zgodnie z prośba naszego Ordynariusza, o nowe i święte powołania do kapłaństwa i do życia konsekrowanego.