W dni powszednie o godz. 7.15 i 18.00. W Adwencie o godz. 7.00 (RORATY).

7 luty 2021 r.          Niedziela 5 zwykła

1. Dziś, o godz.16.00 różaniec prowadzony przez członków rodzinnych KŻR, będziemy się na nim modlić, tak jak każdego 7-go dnia miesiąca, zgodnie z prośba naszego Ordynariusza, o nowe i święte powołania do kapłaństwa i do życia konsekrowanego.

2. W tym tygodniu:

- we czwartek, 11 lutego – wspomnienie NMP z Lourdes, i Dzień Chorego. Jest to również w tym roku tzw. „tłusty czwartek” przypominający, że za tydzień Środą Popielcową rozpoczniemy Wielki Post.

3. W przyszłą niedzielę – zbiórka do puszek na chorych, podopiecznych Caritas naszej diecezji.

4. Przyszła niedziela, 14 lutego, to wspomnienie św. Walentego i Dzień Zakochanych. W naszej parafii rozpoczynamy nabożeństwo do św. Joanny Berretty Molla, kobiety zakochanej w swoim mężu i dzieciach, która jest przykładem chrześcijańskiego zakochania i wzorem miłości małżeńskiej i rodzinnej. Zapraszamy na nabożeństwo, z wystawieniem relikwii św. Joanny w każdą drugą niedzielę miesiąca po Mszy o godz.11.00 i o godz.16.00. Św. Joanna jest patronką lekarzy, małżeństw, rodzin, dzieci poczętych, matek w stanie błogosławionym i Obrońców Życia. Jezt także paronką małżonków starających się o poczęcie dziecka. Zapraszamy do modlitwy za wstawiennictwem św. Joanny Beretta Mola!

5. Jak w każdą środę zapraszamy do kościoła na adorację w godz.21.00-22.00.

6. W każdy piątek zapraszamy na różaniec dla kobiet, szczególnie młodych mam, o godz. 8.30.

7. Msze św. w naszej świątyni są sprawowane w dni powszednie: o godz.7.15 i 18.00. W niedziele: o 9.00, 11.00 z udziałem dzieci, 12.15 i 16.30.

8. Przy wejściu głównym – najnowsze numery pism katolickich: „Gość niedzielny” i „Idziemy”.

9. „Bóg zapłać!” wszystkim wolontariuszom za prace wykonane w parafii, a szczególnie panu Jackowi Wieraszka za odśnieżenie chodników przy kościele.

10. Dziś, imieniny Biskupa Romualda Kamińskiego, naszego ordynariusza. Pomódlmy się za naszego Pasterza i za całą wspólnotę diecezjalną. Zdrowaś Maryjo…