W dni powszednie o godz. 7.15 i 18.00. W Adwencie o godz. 7.00 (RORATY).

11 kwietnia 2021 r.     Niedziela Bożego Miłosierdzia

1. Dziś, na zakończenie Oktawy Zmartwychwstania, w naszej parafii Niedziela odpustowa. Niestety w tym roku bez festynu. Na każdej Mszy św. udzielamy wiernym odpustu zupełnego.

2. Dziś i za tydzień w niedzielę – o godz.16.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

3. W tym tygodniu:   We środę, 14 kwietnia – Święto Chrztu Polski.

4. W przyszłą niedzielę wracamy do zwykłego porządku Mszy św., które będą sprawowane w niedziele o godz.9.00, 11.00, 12.15 i 16.30, a w dni powszednie o 7.15 i 18.00.   Obecnie wewnątrz naszej świątyni może przebywać max 18 osób. Pozostałych wiernych prosimy o uczestnictwo w nabożeństwach na zewnątrz kościoła. Jest już stosunkowo ciepło, więc zapraszamy do uczestniczenia w Eucharystii także na zewnątrz kościoła. Teren przykościelny jest wystarczająco rozległy i nagłośniony, aby zachować zalecenia DDM.

5. Przy wejściu głównym, na stoliczku leżą tygodniki katolickie: „Idziemy” i „Gość Niedzielny”.

6. Raz jeszcze dziękujemy p.Bożenie Łobejko i pozostałym darczyńcom za piękne kwiaty do ołtarza, oraz wszystkim, którzy w ostatnich tygodniach z wielkim zaangażowaniem troszczyli się bezinteresownie o nasz wspólny Dom Boży i jego otoczenie.

7. Dziękujemy również wszystkim, którzy uwzględniają potrzeby materialne naszej parafii, i regularnie przekazują na utrzymanie naszej świątyni ofiary na tacę lub przelewem.

8. Zachęcamy do zamawiania w naszej parafii intencji mszalnych o zdrowie i błogosławieństwo, oraz Mszy gregoriańskich za zmarłych.

9. Przypominamy o obowiązku przyjęcia Komuni św. w okresie wielkanocnym po odbytej spowiedzi św.

10. Rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na dzieła miłosierdzia prowadzone przez Caritas naszej Diecezji.

11. Zapowiedzi. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

- Jacek Chojnacki, z par. tutejszej i Dorota Bogusława Bartczak, z par. św.Anny w Serocku;

- Albert Sylwester Lemiech, z par. św.Faustyny w W-wie i Karolina Katarzyna Balińska, z par. tutejszej.

12. Warunki uzyskania odpustu parafialnego