W dni powszednie o godz. 7.15 i 18.00. W Adwencie o godz. 7.00 (RORATY).

18 kwietnia 2021 r.     3 Niedziela Wielkanocna

1. Dziś o godz.16.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

2. Wracamy do zwykłego porządku Mszy św., które będą sprawowane w niedziele o godz.9.00, 11.00, 12.15 i 16.30, a w dni powszednie o 7.15 i 18.00.   Obecnie wewnątrz naszej świątyni może przebywać max 18 osób. Pozostałych wiernych prosimy o uczestnictwo w nabożeństwach na zewnątrz kościoła. Jest już stosunkowo ciepło, więc zapraszamy do uczestniczenia w Eucharystii także na zewnątrz kościoła. Teren przykościelny jest wystarczająco rozległy i nagłośniony, aby zachować zalecenia DDM.

3. Zachęcamy do zamawiania w naszej parafii intencji mszalnych o zdrowie, błogosławieństwo i za zmarłych oraz Mszy gregoriańskich za zmarłych.

4. Przypominamy o obowiązku przyjęcia Komuni św. w okresie wielkanocnym po odbytej spowiedzi św.

5. Papież ogłosił obecny rok Rokiem św. Józefa i Rokiem Rodziny. Dlatego każdego 19-go dnia miesiąca (w kwietniu będzie to dzień jutrzejszy) - modlimy się za wstawiennictwem św. Józefa. Jutro, na Mszy o godz.18.00 w sposób szczególny będziemy polecać Bogu dzieci.

6. W przyszłą niedzielę wolontariusze będą zbierać ofiary do puszek na leczenie chorego dziecka – Nikodema Wasilewskiego z Białegostoku.

7. Prosimy o przekazywanie 1% na nasze parafialne Stowarzyszenie „Dzieci Targówka”, wspierające od 17 lat dzieci z naszej parafii. Ulotki są przy gazetach.

8. Przy wejściu głównym, na stoliczku leżą tygodniki katolickie: „Idziemy” i „Gość Niedzielny”.

9. W najbliższy piątek, 23 kwietnia, uroczystość św. Wojciecha, patrona Polski. Z tej racji nie obowiązuje post piątkowy.