W dni powszednie o godz. 7.15 i 18.00. W Adwencie o godz. 7.00 (RORATY).

25 kwietnia 2021 r.     4 Niedziela Wielkanocna

1. Dziś Niedziela Jezusa Dobrego Pasterza. Prośmy, by nie zabrakło nam dobrych kapłanów, przez których Jezus udziela się nam w sakramentach św.

2. Gorąco dziękujemy:

- p.Danucie Śniżko i jej rodzinie za kwiaty do kościoła, a p.Bożenie Łobejko i Annie Osowieckiej za przybranie nimi ołtarza;

- p.Małgorzacie Lewickiej i jej rodzinie za parafialne, wielkanocne „krówki” dla dzieci rozdawane po Mszach św.;

- wolontariuszom: państwu Izie i Jackowi Wieraszka za posprzątanie kościoła;

- panom: Bartkowi Góralskiemu, Tomaszowi Wójcikowskiemu i Adamowi Łańcow za prace przy malowaniu dzwonnicy.

3. Zapraszamy do obejrzenia w galerii „Spinacz” na płocie przy parkingu wystawy zdjęć „Solarigrafia – malowane słońcem”, przygotowanej przez p.Krzysztofa Chmarrę, w ramach festiwalu „Targówek ludzi”, oraz wystawy „Baranki wielkanocne”, przygotowanej przez panie: Krystynę Brzezińską i Jolę Wójcikowską z grupy Chrześcijańskich Mam .

4. Dziś, po Mszach wolontariusze zbierają – za zgodą Kurii Diecezjalnej - ofiary do puszek na leczenie chorego dziecka.

5. Prosimy o przekazywanie 1% na nasze parafialne Stowarzyszenie „Dzieci Targówka”, wspierające od 17 lat dzieci z naszej parafii. Ministranci i wolontariusze przekażą po Mszy ulotki.

6. Przy wejściu głównym, na stoliczku leżą tygodniki katolickie: „Idziemy”, „Gość Niedzielny” i inne pisma.

7. W najbliższą sobotę, 1 maja – wspomnienie św.Józefa , rzemieślnika, a w niedzielę, 2 maja – Dzień Flagi RP.

8. Kurs przedmałżeński będzie kontynuowany w piątek i sobotę, 11 i 12 czerwca.

9. W najbliższy wtorek, o godz.18.00 dzieci z klas III odbierają stroje komunijne, a rodziców i dzieci z kl. IV zapraszamy do kościoła na godz.18.00 na Mszę św., podczas której zostaną poświęcone książeczki komunijne. Po Mszy - odbiór strojów komunijnych.