W dni powszednie o godz. 7.15 i 18.00. W Adwencie o godz. 7.00 (RORATY).

23 maja 2021 r.        UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚW.

1. Dziś kończy się okres wielkanocny. Przypominamy o obowiązku przyjęcia w stanie łaski uświęcającej Komunii św. wielkanocnej.

2. Jutro święto NMP Matki Kościoła.

3. W środę, Dzień Matki. Podziękujmy naszym mamom, za dar naszych narodzin i ich miłość do nas.

4. W czwartek, 27 maja, w święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, o godz.11.30 różaniec w intencji o świętość dla wszystkich księży, a o godz.12.00 w naszym kościele odbędzie się uroczysta Msza św. dziękczynna z udziałem kapłanów obchodzących 34.rocznicę swoich święceń kapłańskich, w tym naszego ks.proboszcza. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej uroczystości wszystkich wiernych.

5. W przyszłą niedzielę uroczystość Najświętszej Trójcy. Na Mszy o godz.11.00 – Rocznica I Komunii św.

6. Dziś na Mszy o godz.12.30 odbędzie się uroczystość I Komunii św. (Mszy z chrztami o godz.12.15 dziś nie będzie).

7. Gorąco dziękujemy wolontariuszom za prace przy kościele:

- Szczególnie panom: Sylwkowi Barszczewskiemu, Bartkowi Góralskiemu, Adamowi Fabijańczyk, Tomaszowi Wójcikowskiemu, Konradowi Izdebskiemu i Adamowi Łańcow.

8. Jak co roku prosimy o przygotowanie ołtarzy na uroczystość procesji Bożego Ciała, która odbędzie się 3 czerwca, po Mszy sprawowanej o godz.16.00:

- O przygotowanie pierwszego ołtarza prosimy mieszkańców z os.Wilno,

- Drugiego – mieszkańców z ul.Dziewanny i Wszeborskiej,

- Trzeciego – rodziców dzieci komunijnych,

- Czwartego – członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej.

- Zapraszamy chętnych do budowy ołtarzy na Spotkanie robocze w Sali św.Aniołów na plebani w piątek o godz.19.00.