W dni powszednie o godz. 7.15 i 18.00. W Adwencie o godz. 7.00 (RORATY).

27 czerwca 2021 r.       13 Niedziela Zwykła

1. W okresie wakacyjnym czyli w lipcu i sierpniu Msze św. w niedziele będą sprawowane o godz.9.00, 11.00 i 16.30. Mszy niedzielnej o 12.15 nie będzie. W dni powszednie bez zmian – Msze św. o godz.7.15 i 18.00. Spowiedź św. w dni powszednie przed Mszą św.

2. W naszej parafii można zamawiać Msze św. gregoriańskie. Jest też w lipcu i sierpniu wiele wolnych intencji mszalnych w niedziele i w dni powszednie.

3. W okresie wakacyjnym kancelaria parafialna będzie czynna we wtorki i środy w godz.19.00-20.00.

4. W tym tygodniu:

- We wtorek, uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Taca przeznaczona będzie na bazylikę św. Piotra na Watykanie oraz działalność charytatywną Stolicy Apostolskiej;

- W sobotę – św.Tomasza Apostoła;

- W pierwszy czwartek, modlitwa za kapłanów po Mszy o 18.00;

- W pierwszy piątek – ks.Adam odwiedzi chorych, a po Mszy o 18.00 – litania do Serca Pana Jezusa.

- w pierwszą sobotę miesiąca – o 17.15 nabożeństwo wynagradzające Sercu Maryi.

5. W pierwszą niedzielę miesiąca, 4 lipca – o godz.16.00 różaniec i spotkanie KŻR.

6. Zapraszamy w każdą środę do kościoła na adorację w godz.21.00-22.00.

7. W pierwszą środę miesiąca (teraz to będzie 7 lipca) – zapraszamy mężczyzn na męski różaniec o godz.20.30.

8. W naszym parafialnym przedszkolu „Iskierka” są jeszcze miejsca w grupie zerówki, także dla dzieci z orzeczeniem o konieczności kształcenia specjalnego. Jeśli ktoś byłby zainteresowany to prosimy o niezwłoczny kontakt mailowy lub telefoniczny. Dane kontaktowe przedszkola można znaleźć na stronie internetowej naszej parafii.

9. Na stoliku przy wejściu głównym leżą tygodniki katolickie: „Idziemy”, „Gość Niedzielny” i inne pisma.

10. Zespół Lumen Dei zaprasza dziś na muzyczny wieczór uwielbienia, po Mszy Świętej o godz. 16.30. Pragniemy uwielbiać Pana Boga zarówno w radościach jak i w trudach. Można wziąć swoje instrumenty; mile widziane są dzieci w każdym wieku.

11. Dziś po Mszach zbierane są do puszek ofiary na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie – wotum wdzięczności narodu polskiego za Bożą Opiekę.

12. W najbliższym czasie zamierzają zawrzeć sakramentalny związek małżeński następujące osoby: Łukasz Leszek Przytuła, kawaler z par. tut. i Karolina Smolińska, panna z par. Bogurodzicy Maryi w Wwie.