W dni powszednie o godz. 7.15 i 18.00. W Adwencie o godz. 7.00 (RORATY).

1 stycznia 2022 r.       Uroczystość Św. Bożej Rodzicielki

1. Dziś, w Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki wspomina się nadanie Najświętszego Imienia Jezus. Msze św. wg porządku świątecznego o godz.: 9.00, 11.00, 12.15 i 16.30.

2. Kościół obchodzi Światowy Dzień Pokoju.

3. Udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy w kościele pobożnie będą uczestniczyć w uroczystym śpiewie hymnu O Stworzycielu Duchu przyjdź, celem uproszenia Bożej opieki na cały rok.

4. Od poniedziałku, przez kolejne dni stycznia, będziemy sprawować dla parafian o godz.18.00 tzw. Msze kolędowe z kolędowym nabożeństwem i błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. Zapraszamy na te Msze mieszkańców następujących ulic… (MSZE KOLĘDOWE).

5. Jednocześnie odbędziemy wizytę duszpasterską w domach, na zaproszenie. Porządek wizyt jest następujący… (KOLĘDA NA ZAPROSZENIA).

- Plan na pozostałe dni jest umieszczony na tablicy ogłoszeń.

6. Ofiary kolędowe, na utrzymanie naszej świątyni i parafii, można składać w kopertach na tacy podczas Mszy św. lub przekazywać przelewem na konto parafialne.

7. Przy wejściu głównym – parafialny zeszyt formacyjny do rozważań na okres Bożego Narodzenia oraz numery pism katolickich: „Gość niedzielny” i „Idziemy”.

8. W naszej parafii można zamawiać intencje mszalne na Nowy Rok kalendarzowy, w tym także Msze gregoriańskie.

9. Msze św. są sprawowane w dni powszednie rano o godz. 7.15 i o godz.18.00.

10. Zapraszamy na rekolekcje rodzinne organizowane przez naszą parafię w Szczyrku, w terminie 5-12 luty. Szczegóły w zakrystii.