W dni powszednie o godz. 7.15 i 18.00. W Adwencie o godz. 7.00 (RORATY).

17 kwietnia 2022 r.       Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

1. Dziś, w Niedzielę Zmartwychwstania Msze św. o godz.11.00, 12.15 i 16.30. Mszy o godz. 9.00 nie będzie.

2. W Poniedziałek Wielkanocny – porządek świąteczny, Msze św. o godz.9.00, 11.00, 12.15 i 16.30.

3. Dziś i jutro, o godz.16.00 – Nowenna do Bożego Miłosierdzia.

4. Na zakończenie Oktawy Wielkanocnej, w Niedzielę Miłosierdzia Bożego, 24 kwietnia – w naszej parafii Odpust. Po czasie kowidowym, będziemy mogli znowu cieszyć się sobą i wspólnie świętować. Uroczysta Msza św. będzie sprawowana o godz.11.00, po niej zapraszamy, zwłaszcza rodziny z dziećmi na agapę i zabawę. Tradycyjnie prosimy wszystkie panie o upieczenie ciasta i przyniesienie go na nasz parafialny stół. Prosimy także o napoje, owoce i słodycze dla dzieci. Zapraszamy na Odpust wszystkich – od najmłodszych do najstarszych!

5. Tego dnia nie będzie Mszy o godz.12.15, natomiast zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia o godz.16.00.

6. W trakcie odpustu – będzie organizowana loteria fantowa i prowadzona kwesta na rzecz naszego przedszkola ”Iskierka” i szkoły im.Achillesa Ratti.

7. Natomiast wieczorem, w Centrum Kultury i Aktywności przy ul.Siarczanej 6, o godz.18.00, odbędzie się koncert charytatywny „Gramy dla Ukrainy”.

8. Bardzo prosimy o przekazywanie 1% podatku na nasze parafialne Stowarzyszenie „Dzieci Targówka”. Ulotki leżą na stoliku przy wyjściu.

9. Przy wejściu głównym do kościoła - prasa katolicka oraz woda święcona!

10. Z radością ogłaszamy, że dnia 14 maja b.r. posługujący w naszej parafii szafarz nadzwyczajny Eucharystii, pan Kazimierz Wojciech Adamaszek, syn Waldemara i Stanisławy, ma przyjąć święcenia DIAKONATU STAŁEGO. Pana Kazimierza polecajmy w naszych modlitwach, aby dobrze wypełniał swoją posługę w Kościele.

11. Pierogarnia „U Aniołów” należąca do Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej otworzyła 2 lata temu catering. Kuchnia dostarcza pod drzwi zestawy 4 lub 5 posiłków z daniami kuchni polskiej na cały dzień. Oferta skierowana jest szczególnie do osób starszych, samotnych, mam z małymi dziećmi lub w ciąży oraz wszystkich tych, którzy chcą zaoszczędzić pieniądze i czas. Osoba do kontaktu: Jowita Pietrak, kierownik. Dla chętnych z naszej Parafii przewidziane dodatkowe zniżki. :-) Szczegóły na stronie: mimochodem.caritasdwp.pl

12. W najbliższą sobotę, 23 kwietnia, o godz.16.00, w szkole przy ul.Mieszka I, odbędzie się promocja albumu Jerzego Stańczaka pt. „Targówek Fabryczny”.