W dni powszednie o godz. 7.15 i 18.00. W Adwencie o godz. 7.00 (RORATY).

29 maja 2022 r.          Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

1. W środę, 1 czerwca, Dzień Dziecka.

2. W czerwcu zapraszamy na codzienny różaniec w intencji o pokój na Ukrainie - w dni powszednie o godz.17.30, a w niedziele o godz.16.00. Po różańcu, przed Mszą św., odprawiamy nabożeństwo czerwcowe, ku czci Najśw. Serca Jezusowego.

3. Na stoliku, przy gazetach, nowy parafialny zeszyt „Teologia Serca Jezusowego” z tekstami do codziennych rozmyślań.

4. Dziś:

- o 11.00 uroczystość Rocznicy I Komunii św. dzieci ze szkoły im.Achillesa Ratti;

- o godz.14.00 – Msza św. dla Grupy Młodych Małżeństw i po niej adoracja, spotkanie w małych grupách i agapa.

5. W przyszłą niedzielę:

- uroczystość Zesłania Ducha Św.

- na Mszy o 11.00 uroczystość Rocznicy I Komunii św. dzieci ze szkoły im. Tadeusza Gajcego i innych szkół. Spotkanie dla nich – we wtorek o godz.19.00.

- W sobotę wieczór, przed uroczystością, zapraszamy na czuwanie modlitwne – o godz.18.00 Msza wiglii Zesłania Ducha Św. z bogatą Liturgią Słowa. Przed Mszą o 17.15 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi i nabożeństwo czerwcowe. Po Mszy wigilijnej – adoracja z możliwością spowiedzi, i o 20.00 Litania do Ducha Św., Akt poświęcenia Duchowi Św. oraz Apel Jasnogórski na zakończenie czuwania.

6. W tym tygodniu:

- Jak w każdą pierwszą środę miesiąca zapraszamy do kościoła na godz.20.30 na męski Różaniec prowadzony przez mężczyzn, po nim jak w każdą środę – adoracja w godz.21.00-22.00.

- W pierwszy czwartek miesiąca – pomodlimy się na Mszy o godz.18.00 za kapłanów i o nowe powołania do kapłaństwa i zakonu. W czwartek, o 19.00 spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej

- W pierwszy piątek miesiąca: ks. Adam odwiedzi chorych, a spowiedź pierwszo-piątkowa od 17.45.

7. Dziś, na Mszy o 9.00 i 11.00, przy ołtarzu posługuje nowo wyświęcony na diakona stałego, diakon Kazimierz Adamaszek. Polecajmy go w naszych modlitwach!

8. Komunikat o zakończeniu diecezjalnego etapu Synodu o synodalności https://diecezja.waw.pl/komunikat-o-zakonczeniu-diecezjalnego-etapu-synodu/