panorama kościoła i kapliczki nocą
panorama kościoła zimą
panorama kościoła i dzwonnicy zimą
widok ołtarza głównego
widok na chór

Baner

Przedszkole integracyjne "Iskierka"

.

Trwają zapisy na kolejny rok nauki.

Zapraszamy

.

Integracyjna Szkoła Podstawowa

.

 

Nauka trwa!

Zachęcamy do zapisów na następne lata

.

Stowarzyszenie Dzieci Targówka

.

Prosimy o wskazywanie właśnie SDT jako odbiorcę 1% z Państwa PIT-ów

.

Godziny odprawiania Mszy świętych:

W NIEDZIELE: o godzinie 9.00, 11.00 (z udziałem dzieci),       12.15 (z wyjątkiem okresu wakacyjnego)  i 16.30.  

W dni powszednie o godz. 7.15 i 18.00. W Adwencie o godz. 7.00 (RORATY).

Spowiedź św.: niedziele - przed i podczas Mszy św., dni powszednie - przed Mszą św.

12 czerwca 2022 r.            Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.

1. Zapraszamy na codzienny różaniec w intencji o pokój na Ukrainie – w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 16.00. Po różańcu, przed Mszą św., odprawiamy nabożeństwo czerwcowe, ku czci Najświętszego Serca Jezusowego.

2. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. przed południem o godz. 9.00 i 11.00. Po południu Msza św. o godz. 16.00, po której wyruszy procesja Bożego Ciała ulicą Księcia Ziemowita, Dziewanny, Wszeborską i wokół kościoła. Prosimy o przygotowanie 4 ołtarzy: mieszkańców z osiedla Wilno, rodziców komunijnych i rocznicowych ze szkoły im. Achillesa Ratti oraz Parafialną Radę Duszpasterską. Zapraszamy na procesję dzieci komunijne i rocznicowe w strojach komunijnych, także ministrantów, panów z asysty kościelnej, członków Rodzinnych Kół Żywego Różańca i wszystkich wiernych a zwłaszcza rodziny z dziećmi.

3. Bardzo dziękujemy pani Bożenie Łobejko i nowożeńcom za świeże kwiaty do ołtarza a pani Alicji Wojtasik za pomoc przy ich układaniu.

4. Bóg zapłać panu Michałowi Łęckiemu za skoszenie trawy na terenie przykościelnym.

5. Kino Mundek i parafia Zmartwychwstania Pańskiego zapraszają na film „Żywy”. Projekcja odbędzie się w czwartek 23 czerwca o godzinie 19:00 w Multikinie Targówek, ul. Głębocka 15. „Żywy” to filmowe zaproszenie do odnowienia wiary i spotkania z żywym Bogiem obecnym w Eucharystii. Bilety do nabycia w zakrystii. Cena 15 zł.

6. Głosowanie na zaakceptowane projekty budżetu obywatelskiego na rok 2023 trwa od15 czerwca do 30 czerwca.

Kancelaria parafialna

Żywy Różaniec

Zapraszamy, dołącz do nas!

Z życia Diecezji

 

tyle się dzieje w naszej diecezji! sprawdź sam

Dla Darczyńców

Zapraszamy do odpisu 1% na nasze Stowarzyszenie Dzieci Targówka

.

Rzezba Chrystusa PNG

Parafia Rzymskokatolicka p.w. Zmartwychwstania Pańskiego

03-788 Warszawa

Ul. Księcia Ziemowita 39

NIP: 524-22-10-933

REGON: 013101248

Nr konta Bank SANTANDER: 56 1090 1043 0000 0001 0124 6212

e-mail: kancelaria@parafiazmartwychwstaniapanskiego.pl

@ Copyright Parafia Zmartwychwstania Pańskiego 2012. All rights reserved. Administrator strony: stronapzp@gmail.com