W dni powszednie o godz. 7.15 (z wyjątkiem okresu wakacyjnego) i 18.00. W Adwencie o godz. 7.00 (RORATY).

4 września 2022 r.         23 niedziela zwykła

1. Po przerwie wakacyjnej ruszają spotkania rożnych grup działających przy naszej parafii. Pierwsza zbiórka po obozie dla wilczków dziewczynek i skautek odbędzie się w sobotę, 10 września o godz.9.00, natomiast dla chłopców w sobotę 24 września o godz.10.00.

2. Zapraszamy na spotkania kręgu małżeństw, które odbywają się raz w miesiącu, a w tym roku zaplanowane są na: 11 września (to przyszła niedziela), 9 października i 20 listopada. Rozpoczynamy Mszą św. o godzinie 14.00. Następne punkty programu to: Konferencja, Adoracja, Dzielenie i Agapa. W czasie Konferencji, adoracji i dzielenia dzieci w wieku powyżej trzech lat są pod opieką animatorów i mają Katechezę Dobrego Pasterza.

3. W środy odbywają się próby zespołu „Lumen Dei”, spotkania AA i od godz.19.00 do 20.00 spotkania grupy formacyjno-modlitewnej św.Juana Diego. W każdą środę od 21.00 do 22.00 adoracja w kościele, z możliwością spowiedzi św.

4. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy mogli by pomóc w animowaniu śpiewów na Mszy św. z udziałem dzieci w niedziele o godz.11.00.

5. Dziś zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny. W przyszłą niedzielę taca na Seminarium Duchowne.

6. W tym tygodniu:

- Jutro o godz.17.00 Msza na rozpoczęcie Roku szkolnego dla przedszkola „Iskierka”;

- W pierwszą środę miesiąca – o godz.20.30 różaniec prowadzony przez mężczyzn w intencji swoich małżeństw i rodzin;

- W czwartek – święto Narodzenia NMP.

7. Dziś:

- po Mszy o 11.00 krótkie spotkanie dla rodziców i dzieci, które w tym roku szkolnym pragną przystąpić do I Komunii św. i do Rocznicy;

- o godz.16.00 comiesięczny różaniec prowadzony przez Koła Żywego Różańca.

8. Bardzo dziękujemy pani Bożenie Łobejko za ofiarowanie pięknych kwiatów do ołtarza i pani Alinie i Danusi za pomoc pani Bożence w ułożeniu kwiatów przy ołtarzach.

9. Przy wejściu głównym, leżą najnowsze numery pism katolickich: „Gość niedzielny”, „Idziemy” oraz inne ciekawe pisma. Prosimy je zabierać do domów.