W dni powszednie o godz. 7.15 (z wyjątkiem okresu wakacyjnego) i 18.00. W Adwencie o godz. 7.00 (RORATY).

30 października 2022 r.     31 niedziela zwykła

1. Jutro ostatnie w tym roku nabożeństwo październikowe. Zapraszamy na wspólny różaniec o godz. 17.30.

2. We wtorek, 1 listopada, w Uroczystość Wszystkich Świętych Msze św. będą sprawowane o godz.9.00, 11.00 i 16.30. Po ostatniej Mszy – nabożeństwo za zmarłych, z czytaniem wypominków jednorazowych i listopadowych.

3. W środę, 2 listopada, Dzień Zaduszny czyli wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych i modlitwa za ich dusze. Msze w kościele o godz.7.15 i 18.00. Po ostatniej Mszy – nabożeństwo za zmarłych, z czytaniem wypominków jednorazowych i listopadowych.

4. Listopad – to miesiąc poświęcony modlitwie za zmarłych. Prosimy korzystać z karteczek wyłożonych przy gazetach, by zgłaszać osoby zmarłe do modlitw wypominkowych.

5. W niedzielę, 13 listopada, odwiedzi nas bp Jacek Grzybowski, biskup pomocniczy diecezji warszawsko-praskiej, który przeprowadzi wizytację kanoniczną naszej parafii.

6. Po okresie pandemii wracamy do obowiązkowych nauk przedchrzcielnych. Nauka jest tylko jedna, dla rodziców i chrzestnych, i można ją odbyć dużo wcześniej przed planowanym chrztem. Najbliższe nauki 6 listopada i 4 grudnia o godz. 10.00 w kościele.

7. Bardzo dziękujemy paniom Bożenie i Alinie za troskę o kwiaty.

8. Przyjmujemy zapisy młodzieży na przygotowanie do sakramentu bierzmowania.

9. Przy wejściu głównym, leżą najnowsze numery pism katolickich: „Gość niedzielny”, „Idziemy”.

10. W tym tygodniu w piątek wspomnienie św. Karola Boromeusza.

11. Jak w każdą pierwszą środę miesiąca zapraszamy do kościoła mężczyzn na męski różaniec o godz. 20.30. Po różańcu – adoracja w godz.21.00-22.00.

12. W pierwszy czwartek miesiąca – po Mszy o godz.18.00 modlitwa w intencji o świętość dla kapłanów i o nowe dobre powołania do kapłaństwa i zakonu.

13. W pierwszy piątek miesiąca, ks. Adam odwiedzi chorych z Komunią św.

14. W pierwszą sobotę – nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz.17.15.

15. Przewodniczący Rady Dzielnicy Targówek zaprasza Mieszkańców Osiedla Targówek Fabryczny do wzięcia udziału w zebraniu wyborczym X kadencji Rady Osiedla Targówek Fabryczny, które zwołuję na dzień 5 listopada 2022 r., w sobotę, o godz. 16 w Centrum Kultury i Aktywności przy Siarczanej 6.