W dni powszednie o godz. 7.15 (z wyjątkiem okresu wakacyjnego) i 18.00. W Adwencie o godz. 7.00 (RORATY).

6 listopada 2022 r.           32 niedziela zwykła

1. W przyszłą niedzielę, 13 listopada, odwiedzi nas J.E. bp Jacek Grzybowski, biskup pomocniczy diecezji warszawsko-praskiej, który przeprowadzi wizytację kanoniczną naszej parafii. Ksiądz Biskup będzie uczestniczył w każdej Mszy św. i wygłosi do nas Słowo Boże. Zapraszamy wszystkich, zwłaszcza członków różnych grup i wspólnot działających przy naszej parafii.

- Na godz.9:00 zapraszamy szczególnie członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej, Stowarzyszenia „Dzieci Targówka”, Caritasu, grupy AA i Strażników Pamięci Żołnierzy Wyklętych;

- Na Msze o godz.11:00 zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii św., uczniów szkoły im. Achillesa Ratti i szkoły podstawowej nr 58 im. Tadeusza Gajcego oraz skautów z Parafialnego skautingu katolickiego „Wędrownicy”. Ks. Biskup pobłogosławi wszystkie dzieci relikwiami bł. Carlo Acutisa;

- O godz. 12.15 zapraszamy członków Rodzinnych Kół Żywego Różańca i katechetów, a szczególnie dzieci z parafialnego przedszkola integracyjnego „Iskierka” i rodziców z ochrzczonymi w tym roku niemowlętami, które Ks. Biskup pobłogosławi relikwiami św. Joanny Beretty Molla.

- O godz.16:30 Ks. Biskup udzieli sakramentu bierzmowania 7 kandydatom. Zapraszamy oprócz rodzin kandydatów w sposób szczególny także członków parafialnego Kręgu Młodych Małżeństw i Wspólnoty Bożego Miłosierdzia oraz zespół „Lumen Dei”.

2. Dziś, o godz.10:00 obowiązkowa w naszej parafii nauka przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych. Następna - 4 grudnia, też o godz. 10:00 w kościele.

3. Bardzo dziękujemy państwu Izabeli i Jackowi Wieraszka oraz Monice i Bartkowi Góralskim za troskę o kościół i otoczenie.

4. Przyjmujemy zapisy młodzieży na przygotowanie do sakramentu bierzmowania.

5. Przy wejściu głównym, leżą najnowsze numery pism katolickich: „Gość niedzielny”, „Idziemy”.

6. W tym tygodniu w środę święto Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

7. W Dzień Niepodległości, 11 listopada, Msze św. w naszej parafii o godz.9:00, 11:00 i 16:30.

8. Z racji przypadającego w piątek święta narodowego Biskup Diecezji udziela dyspensy od postu.

10. Centrum Kultury i Aktywności w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, ma zaszczyt zaprosić na koncert pt. Niepodległość jest fajna – opowieść muzyczna z udziałem Orkiestry Kameralnej Silesian Art Collective. Koncert odbędzie się w niedzielę 13 listopada 2022 r. o godz. 18:00 w budynku przy ul. Siarczanej 6

11. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek z okazji dnia solidarności z Kościołem prześladowanym.