W dni powszednie o godz. 7.15 (z wyjątkiem okresu wakacyjnego) i 18.00. W Adwencie o godz. 7.00 (RORATY).

13 listopada 2022 r.          33 niedziela zwykła

1. Dziś i jutro, J.E. bp Jacek Grzybowski, biskup pomocniczy diecezji warszawsko-praskiej, przeprowadza w naszej parafii wizytację kanoniczną. Módlmy się za księdza biskupa, za naszą wspólnotę parafialną i za cały Kościół. Jest to czas kiedy Duch Św. pragnie się nam pełniej udzielać poprzez posługę biskupa.

2. Ksiądz Biskup będzie uczestniczył w każdej Mszy św. i wygłosi do nas Słowo Boże, a o godz.16.30 udzieli młodzieży sakramentu bierzmowania.

3. Dziś, Światowy Dzień Ubogich.

4. Zbiórka do puszek z okazji dnia solidarności z Kościołem prześladowanym.

5. Po Mszy o 11.00 dodatkowa zbiórka prowadzona przez małych skautów czyli „wilczki” na ich wyprawy leśne i skautowe wyposażenie.

6. W przyszłą niedzielę – uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata.

7. Taca w przyszłą niedzielę na Seminarium Duchowe.

8. Bardzo dziękujemy pani Bożenie Łobejko za codzienną troskę o wystrój kościoła i piękne kwiaty do ołtarza. Pani Alinie za pomoc.

9. Przyjmujemy zapisy młodzieży na przygotowanie do sakramentu bierzmowania.

10. W najbliższą sobotę, w Bazylice na Kawęczyńskiej, o godz.13.30 początek spotkania dla młodzieży chętnej na wyjazd na Światowe Dni Młodzieży, które odbędą się w Lizbonie, 1-6 sierpnia 2023 r.

11. Przy wejściu głównym, leżą najnowsze numery pism katolickich: „Gość niedzielny” i „Idziemy”.