Prosimy o wskazywanie SDT

jako odbiorcę 1% z Państwa PIT-ów

W dni powszednie o godz. 7.15 (z wyjątkiem okresu wakacyjnego) i 18.00. W Adwencie o godz. 7.00 (RORATY).

1 stycznia 2023 r.        Uroczystość Św. Bożej Rodzicielki

1. Dziś, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze św. wg porządku niedzielnego o godz.: 9.00, 11.00, 12.15 i 16.30. Różaniec o godz.16.00.

2. Kościół obchodzi dziś Światowy Dzień Pokoju.

3. Udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy w kościele pobożnie będą uczestniczyć w uroczystym śpiewie hymnu O Stworzycielu Duchu przyjdź, celem uproszenia Bożej opieki na cały rok.

4. Jutro o godz. 18.00 Msza św. wypominkowa za zmarłych.

5. W piątek, Uroczystość Objawienia Pańskiego czyli Święto Trzech Króli. Msze św. o godz. 9.00, 11.00, 12.15 i 16.30. Na każdej Mszy św. poświęcenie kredy i kadzidła. Taca przeznaczona będzie na misje. Z racji na uroczystość będzie można w piątek spożywac pokarmy mięsne. Wiele ciekawych konkursów i propozycji do wykorzystania na ten dzień można znaleźć na stronie Fundacji Orszak Trzech Króli: www.orszak.org.

6. Jak w każdą pierwszą środę miesiąca zapraszamy do kościoła mężczyzn na męski różaniec o godz. 20.30. Po różańcu jak w każdą środę – adoracja w godz. 21.00-22.00.

7. W pierwszy czwartek miesiąca po Mszy o godz.18.00 modlitwa w intencji o świętość dla kapłanów i o nowe, dobre powołania do kapłaństwa i zakonu.

8. W pierwszy piątek miesiąca, z racji na chorobę ks.Adama - nie będzie odwiedzin chorych.

9. Ks.Adam przebywa w szpitalu. Z tego powodu musimy odwołać kolędę w tym tygodniu. Prosimy o modlitwę w intencji o szybki powrót do zdrowia ks.Adama.

10. Ofiary kolędowe, na utrzymanie naszej świątyni i parafii, można składać także w kopertach na tacy podczas Mszy św. lub przekazywać przelewem na konto parafialne. Dziękujemy za to ważne wsparcie dla dalszego funkcjonowania naszej parafii!

11. Przy wejściu głównym – najnowsze numery pism katolickich: „Gość niedzielny” i „Idziemy” oraz parafialny zeszyt formacyjny do rozważań na okres Bożego Narodzenia z tekstami zmarłego wczoraj papieża Benedykta XVI.

12. W naszej parafii można zamawiać intencje mszalne na Nowy Rok kalendarzowy, w tym także Msze gregoriańskie.

13. W dni powszednie Msze św. są sprawowane rano o godz. 7.15 i o godz.18.00.

14. ŻYCZENIA NOWOROCZNE.