Prosimy o wskazywanie SDT

jako odbiorcę 1% z Państwa PIT-ów

W dni powszednie o godz. 7.15 (z wyjątkiem okresu wakacyjnego) i 18.00. W Adwencie o godz. 7.00 (RORATY).

8 stycznia 2023 r.           Niedziela Chrztu Pańskiego

1. Dziś kończymy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Tradycyjnie jednak możemy trzymać choinki i śpiewać kolędy aż do Święta Ofiarowania Pańskiego czyli M.B.Gromnicznej, 2 lutego.

2. Przepraszamy, ale z powodów obiektywnych: choroby i niedyspozycje księży, musimy zawiesić kolędę na około 2 tygodnie. Wizytę duszpasterską będziemy kontynuować jak tylko będzie to możliwe.

3. Ofiary kolędowe, na utrzymanie naszej świątyni i parafii, można składać w kopertach na tacy podczas Mszy św. lub przekazywać przelewem na konto parafialne z dopiskiem: ofiara kolędowa. NR KONTA PARAFIALNEGO: 56 1090 1043 0000 0001 0124 6212. Bóg zapłać wszystkim, którzy przekazują ofiary na utrzymanie naszego kościoła!

4. Przy wejściu głównym – najnowsze i stare numery pism katolickich: „Gość niedzielny” i „Idziemy”.

5. W naszej parafii można zamawiać intencje mszalne na Nowy rok kalendarzowy, w tym także Msze gregoriańskie.

7. Zapraszamy w przyszłą niedzielę na spacer kolędowników. Orszak wyruszy o godz.15.00 ze szkoły im.Tadeusza Gajcego przy ul.Mieszka. Zakończenie w Centrum Kultury i Aktywności przy ul.Siarczanej 6, gdzie odbędzie się przedstawienie jasełkowe.

8.  W przyszłą niedzielę: o godz.13.30 Msza św. dla rodziców i dzieci ze szkoły im.Achillesa Ratti przygotowujących się do I Komunii św.

9. Spotkanie i Msza św. dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. ze szkoły im. Tadeusza Gajcego i z innych szkół – w niedzielę, 29 stycznia o godz.10.00.

10. Dziś o godz.16.00 adoracja w ciszy przy żłóbku, w przyszłą niedzielę o 16.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.