Prosimy o wskazywanie SDT

jako odbiorcę 1% z Państwa PIT-ów

W dni powszednie o godz. 7.15 (z wyjątkiem okresu wakacyjnego) i 18.00. W Adwencie o godz. 7.00 (RORATY).

15 stycznia 2023 r.           II Niedziela zwykła

1. Bóg zapłać wszystkim, którzy przekazują ofiary na utrzymanie naszego kościoła!

3. Bardzo dziękujemy darczyńcom, którzy dbają, aby nie zabrakło krówek dla dzieci po Mszy św., w sposób szczególny dziękujemy państwu Agnieszce i Januszowi Koźlik oraz Eli Doroszewskiej i panu, który anonimowo przekazał cukierki.

4. Zapraszamy na spacer kolędowników. Orszak wyruszy dziś o godz. 15.00 ze szkoły im. Tadeusza Gajcego przy ul. Mieszka. Zakończenie w Centrum Kultury i Aktywności przy ul. Siarczanej 6, gdzie odbędzie się przedstawienie jasełkowe.

5. Dziś:

- o godz.13.30 Msza św. dla rodziców i dzieci ze szkoły im.Achillesa Ratti przygotowujących się do I Komunii św.

- o godz.16.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

6. Przy wejściu głównym – najnowsze i stare numery pism katolickich: „Gość niedzielny” i „Idziemy”.

7. Od przyszłego poniedziałku, 23 stycznia, wracamy do wizyty duszpasterskiej. Kapłan będzie rozpoczynać w dni powszednie, od poniedziałku do piątku od godz. 17.30, a w sobotę od godz. 14.00. Program wizyty duszpasterskiej na przyszły tydzień jest następujący:

- Pn, 23 stycznia: Wierna 23b (kl. 1-2)
     - Wt, 24 stycznia: Wierna 23b (kl. 3-4)
     - Śr, 25 stycznia: Montwiłłowska 4
     - Cz, 26 stycznia: Montwiłłowska 6
     - Pt, 27 stycznia: Montwiłłowska 7 (kl. 1-2)
     - Sb, 28 stycznia: Montwiłłowska 7 (kl. 3-5)

W związku z tym, w przyszłym tygodniu msza święta wieczorna będzie od poniedziałku do piątku o godz. 16.30, a kancelaria będzie nieczynna.