panorama kościoła i kapliczki nocą
panorama kościoła zimą
panorama kościoła i dzwonnicy zimą
widok ołtarza głównego
widok na chór

Baner

Przedszkole integracyjne "Iskierka"

.

Trwają zapisy na kolejny rok nauki.

Zapraszamy

.

Integracyjna Szkoła Podstawowa

.

 

Nauka trwa!

Zachęcamy do zapisów na następne lata

.

Stowarzyszenie Dzieci Targówka

.

Prosimy o wskazywanie SDT

jako odbiorcę 1% z Państwa PIT-ów

.

Godziny odprawiania Mszy świętych:

W NIEDZIELE: o godzinie 9.00, 11.00 (z udziałem dzieci),       12.15 (z wyjątkiem okresu wakacyjnego)  i 16.30.  

W dni powszednie o godz. 7.15 (z wyjątkiem okresu wakacyjnego) i 18.00. W Adwencie o godz. 7.00 (RORATY).

Spowiedź św.: niedziele - przed i podczas Mszy św., dni powszednie - przed Mszą św.

26 luty 2023 r.         I Niedziela Wielkiego Postu

1. Nasze parafialne przedszkole oraz szkoła podstawowa prowadzą rekrutację na nowy rok szkolny. Osoby zainteresowane zapisaniem swoich dzieci prosimy o kontakt - telefonicznie lub mailowo. Numer telefonu i adres mailowy dostępne są w gablocie przed kościołem i na stronie parafialnej w ogłoszeniach. Tel.: 535-911-512, 661-218-367, e-mail:  przedszkole: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;  szkoła: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2. Dziś, Msza o godz.14.00 przygotowana przez Grupę Młodych Małżeństw będzie sprawowana w intencji parafian. Po Mszy konferencja i spotkanie dla dorosłych i dla dzieci.

3. W Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwa: na Gorzkie Żale w niedziele o 16.00, i na Drogę Krzyżową w piątki – dla dzieci o 16.30, a dla dorosłych o 17.30.

4. Nasze parafialne rekolekcje rozpoczną się 19 marca, w 4 niedzielę Wielkiego Postu.

5. W tym tygodniu zapraszamy na rekolekcje poświęcone życiu duchowemu: w piątek i sobotę Msza o godz.18.00 i po niej konferencja duchowa i adoracja, w niedzielę 5 marca Msza o godz.14.30 i po niej konferencja i spotkanie w małych grupach dzielenia.

6. Jak co roku zachęcamy do korzystania w Wielkim Poście z Kościołów stacyjnych, w których trwa całodzienna adoracja i spowiedź św. Wśród nich jest również nasza świątynia. Prosimy zapoznać się z harmonogramem na stronie diec: https://diecezja.waw.pl/koscioly-stacyjne-w-diecezjach-warszawskich-wielki-post-2023/.

7. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w piątek, 23 marca o godz.19.00. Prosimy się zgłaszać mailem na adres kancelarii parafialnej.

8. W przyszłą niedzielę o godz.10.00 spotkanie dla rodziców i dzieci ze szkoły nr 58 przygotowujących się do I Komunii św.

9. Zachęcamy do zapoznania się z nową książką ks. dr Jarosława Piłata „Wielki Post – wątki pasyjne. Komentarze duchowe”, w której znajdziemy teksty pomocne w głębszym przeżyciu obecnego okresu liturgicznego.

10. Przy wejściu głównym – tygodniki: „Gość niedzielny” i „Idziemy”.

11. We środę, 1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W niedzielę 5 marca, po Mszy Św. o godz. 16.30 zapraszamy na krótki, 15-minutowy program poetycki upamiętniający pamięć Żołnierzy Wyklętych połączony ze wspólną modlitwą za naszą Ojczyznę.  W sobotę 4 marca zapraszamy na wycieczkę do Panteonu Żołnierzy Wyklętych na Powązki Wojskowe z opowieścią o pochowanym w nim żołnierzu, związanym z naszą parafią. Zbiórka o g.12.00 przed naszym kościołem, dojazd autami prywatnymi, szczegóły Renata, numer telefonu w ogłoszeniach na stronie: 501-353-597.

12. W tym tygodniu:

     - W środę o godz.20.30 różaniec dla mężczyzn prowadzony przez mężczyzn;

     - W czwartek modlitwa za kapłanów po Mszy godz.18.00;

     - W piątek ks. Adam odwiedzi chorych; spowiedź pierwszo piątkowa od godz.17.30;

     - W sobotę nabożeństwo pierwszo sobotnie o godz.17.15.

13. Przypominamy, że po okresie kolędowym wróciliśmy do zwykłego funkcjonowania kancelarii i sprawowania Mszy w dni powszednie.

14. Jeszcze raz gorąco dziękujemy wszystkim, którzy nas przyjęli podczas kolędy. Bóg zapłać za ofiary składane przy tej okazji na utrzymanie naszego kościoła, także te przekazywane przelewem na konto parafialne! Msza św. z prośbą o Boże Błogosławieństwo dla wszystkich parafian, będzie sprawowana dziś, o godz.14.00. Serdecznie zapraszamy!

15. Dziś, w naszej parafii, zbiórka do puszek na pomoc ofiarom wojny na Ukrainie.

1. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w piątek, 23 marca o godz.19.00. Prosimy się zgłaszać podając imiona i nazwiska oraz kontakt do siebie - w zakrystii lub wysyłając maila.
.
 

Zapraszamy, dołącz do nas!

Z życia Diecezji


tyle się dzieje w naszej diecezji! sprawdź sam

Dla Darczyńców

Zapraszamy do odpisu 1% na nasze Stowarzyszenie Dzieci Targówka

.

Rzezba Chrystusa PNG

Parafia Rzymskokatolicka p.w. Zmartwychwstania Pańskiego

03-788 Warszawa

Ul. Księcia Ziemowita 39

NIP: 524-22-10-933

REGON: 013101248

Nr konta Bank SANTANDER: 56 1090 1043 0000 0001 0124 6212

e-mail: kancelaria@parafiazmartwychwstaniapanskiego.pl

@ Copyright Parafia Zmartwychwstania Pańskiego 2012. All rights reserved. Administrator strony: stronapzp@gmail.com