Prosimy o wskazywanie SDT

jako odbiorcę 1% z Państwa PIT-ów

W NIEDZIELE: o godzinie 9.00, 11.00 (z udziałem dzieci),       12.15 (z wyjątkiem wakacji)  i 16.30.

W dni powszednie: o godz. 7.15 (z wyjątkiem wakacyji) i 18.00. W Adwencie o godz. 7.00 (RORATY).

Spowiedź św.: niedziele - przed i podczas Mszy św.,  dni powszednie - przed Mszą św.

30 kwietnia 2023 r.          4 Niedziela Wielkanocna

1. Dziś Niedziela Jezusa Dobrego Pasterza. Prośmy o nowe powołania do kapłaństwa, by nie zabrakło nam szafarzy Eucharystii i sakramentu pojednania.

2. Od jutra, rozpoczynamy nabożeństwa majowe, które będą odprawiane w dni powszednie zaraz po Mszy św. o godz.18.00, a w niedziele i w uroczystość 3 maja, o godz.16.00.

3. W tym tygodniu:

- Jutro, wspomnienie św. Józefa, rzemieślnika, patrona ludzi pracy;

- We wtorek, 2 maja, Narodowy Dzień Flagi;

- W środę, 3 maja, Uroczystość NMP Królowej Polski, głównej Patronki naszej Ojczyzny. Msze św. o godz.9, 11, 12.15 i 16.30.

- W czwartek, wspomnienie św.Floriana, patrona strażaków;

- W sobotę, świętych Apostołów Filipa i Jakuba.

4. Jutro, pierwszy poniedziałek miesiąca o godz. 18.00 Msza św. wypominkowa za zmarłych.

5. Jak w każdą pierwszą środę miesiąca zapraszamy do kościoła na godz.20.30 na męski Różaniec prowadzony przez mężczyzn, po nim jak w każdą środę – adoracja do godz.22.00.

6. W pierwszy czwartek miesiąca – pomodlimy się na Mszy o godz.18.00 za kapłanów i o nowe powołania do kapłaństwa i zakonu.

7. W pierwszy piątek miesiąca: ks. Adam odwiedzi chorych, a spowiedź pierwszo-piątkowa od 17.45.

8. W pierwszą sobotę miesiąca – nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi o godz.17.15.

9. W przyszłą niedzielę, na Mszy o 11.00 Rocznica I Komunii św. uczniów ze szkoły im. Achillesa Ratti.

10. W przyszłą niedzielę, po Mszy o godz.16.30 spotkanie dla dzieci ze szkoły im. Tadeusza Gajcego i innych szkół przygotowujących się do Rocznicy.

11. Za tydzień, jak w każdą pierwszą niedzielę miesiąca będziemy zbierać po Mszach św. ofiary do puszek na pomoc dla tych osób z Ukrainy, szczególnie dzieci, które mieszkają na terenie naszej parafii i potrzebują pomocy.

12. Dziękujemy panu Bartkowi Góralskiemu oraz jego synowi Tomkowi za prace przy koszeniu trawy na terenie parafialnym.

13. Przy wejściu głównym – najnowsze numery tygodników katolickich: „Gość niedzielny” i „Idziemy”.

14. Ogłoszenie o rekolekcjach rodzinnych. Nasza parafia, jak co roku, organizuje letnie rekolekcje z programem dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W tym roku rekolekcje odbędą się w Zakrzowie pod Krakowem w dniach 15-23 lipca. Więcej informacji można znaleźć na ulotce informacyjnej dostępnej na stoliku z gazetami. Serdecznie zapraszamy na ten czas harmonijnego wypoczynku dla naszego ciała i ducha. Mail do animatorów: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.