Prosimy o wskazywanie SDT

jako odbiorcę 1% z Państwa PIT-ów

W NIEDZIELE: o godzinie 9.00, 11.00 (z udziałem dzieci),       12.15 (z wyjątkiem wakacji)  i 16.30.

W dni powszednie: o godz. 7.15 (z wyjątkiem wakacyji) i 18.00. W Adwencie o godz. 7.00 (RORATY).

Spowiedź św.: niedziele - przed i podczas Mszy św.,  dni powszednie - przed Mszą św.

14 maja 2023 r.         6 Niedziela Wielkanocna

1. Dziękujemy rodzicom dzieci rocznicowych ze szkoły im. Tadeusza Gajcego i innych szkół za ofiarowany do kościoła zestaw do udzielania sakramentu namaszczenia chorych.

2. W przyszłą niedzielę, uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Na Mszy o 12.30 uroczystość I Komunii św. uczniów ze szkoły im. Achillesa Ratti.

3. Natomiast uczniowie ze szkoły im. Tadeusza Gajcego będą miały I Komunię św. za dwa tygodnie, w niedzielę 28 maja, też o godz. 12.30. Spotkania dla tych dzieci - we wtorek i czwartek o godz. 17.00.

4. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na seminarium duchowne.

5. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które są odprawiane w dni powszednie zaraz po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedziele o godz. 16.00.

6. W tym tygodniu:

- we wtorek, uroczystość św. Andrzeja Boboli, męczennika, patrona Polski;

7. Dziś, o godz. 14.00 Msza św. dla małżeństw, po niej konferencja, spotkanie w małych grupach i agapa. Zapraszamy małżonków, można przyjść także z małymi dziećmi, które będą pod opieką animatorów.

8. Dziękujemy panu Bartkowi Góralskiemu za koszenie trawy na terenie kościelnym.

9. Przy wejściu głównym – najnowsze numery tygodników katolickich: „Gość niedzielny” i „Idziemy”, a także ciekawe książki religijne za dobrowolną ofiarę.