Prosimy o wskazywanie SDT

jako odbiorcę 1% z Państwa PIT-ów

W NIEDZIELE: o godzinie 9.00, 11.00 (z udziałem dzieci),       12.15 (z wyjątkiem wakacji)  i 16.30.

W dni powszednie: o godz. 7.15 (z wyjątkiem wakacji) i 18.00. W Adwencie o godz. 7.00 (RORATY).

Spowiedź św.: niedziele - przed  Mszą św.,  dni powszednie - przed Mszą św.

5 maja 2024 r.       VI Niedziela Wielkanocna

1.    W tym tygodniu:

- Jutro – święto Apostołów Filipa i Jakuba; o godz. 18:00 Msza św. wypominkowa za zmarłych,

- W środę, 8 maja – uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, patrona Polski.

2.    W przyszłą niedzielę:

- o godz. 10:00 – zbiórka dla najmłodszych ministrantów,

- o godz. 11:00 Msza św. Rocznicy I Komunii św.

3.    Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które są odprawiane w dni powszednie zaraz po Mszy św. o godz.18:00, a w niedziele o godz.16:00.

4.    Dziękujemy pani Bożenie Łobejko za troskę o świeże kwiaty przy ołtarzach, a pani Alinie Wojtasik za pomoc.

5.    Przy wejściu głównym – najnowszy numer tygodnika „Idziemy”, a w nim ciekawe artykuły m.in. Moniki Odrobińskiej, „Będziem Polakami?” - o niebezpieczeństwach obecnej reformy w szkołach, oraz bp Jacka Grzybowskiego o skutkach odchodzenia od słowa pisanego na rzecz porozumiewania się wyłącznie za pomocą obrazu i słuchu.

6.    Polecamy także najnowszy parafialny zeszyt formacyjny – pomoc w codziennym rozważaniu Pisma Św. i tekstów duchowych z książki ks. Dolindo Ruotolo.

7.    Kończymy zapisy na kolejne przygotowanie do bierzmowania dla młodzieży.

8.    Przypominamy, że w niedziele i uroczystości na Mszy św. o godz. 16:30 jest zazwyczaj jeden ksiądz, stąd spowiedź św. jest zawsze przed Mszą św. podczas nabożeństwa od godz. 16:00 do 16:30.