W dni powszednie o godz.18.00 a w piątki dodatkowo o godz.7.30. W Adwencie o godz. 7.00 (RORATY).

Aktualności

1. 1. Zakończyły się uroczystości jubileuszowe z udziałem Nuncjusza apostolskiego w Polsce abp Salvatore Pennacchio. W piątek, 25 października, w 100.rocznicę dekretu kard. Aleksandra Kakowskiego powołującego naszą parafię do życia, przybędzie do nas obecny Ordynariusz warszawsko-praski, ks. Bp Romuald Kamiński, aby dziękować Bogu za naszą wspólnotę. Ks. Biskup udzieli też młodzieży bierzmowania i pobłogosławi nas relikwiami św. Zygmunta Felińskiego.
  2. 2. Dziękujemy wszystkim, którzy swoją modlitwą, pracą i ofiarą przygotowali nasz Jubileusz 100-lecia Parafii. Szczególne podziękowania dla osób, które przygotowały jubileuszowy festyn rodzinny w ubiegłą niedzielę
  3. 3. Zachęcamy do obejrzenia trzech wystaw jubileuszowych. Na parkanie kościelnym wisi wystawa wielkoformatowa o historii naszej parafii. W galerii „Spinacz” prezentacja poświęcona Szkole im.Achillesa Ratti, która jest wotum wdzięczności za dar stulecia Niepodległości Polski. A w zabytkowej dzwonnicy czyli w galerii „Lokomotywa” wystawa, która koncentruje się na ludziach tworzących przez minione stulecie parafię i dzielnicę. Dziękuję kustoszowi galerii „Spinacz” i „Lokomotywa”, panu Krzysztofowi Chmarra, oraz paniom Ewie Adamaszek i Iwonie Ząbkowicz za przygotowanie tych trzech wystaw. Dziękuję także rodzicom z przedszkola „Iskierka” i szkoły NISPAR oraz panom ze Wspólnoty Młodych Małżeństw za porządki przy kościele i prace przy wystawach.

DATY KATECHEZ CHRZCIELNYCH WRZESIEŃ 2019 DO STYCZEŃ 2020

1. Listopad      – 10 o godz.10.00