W dni powszednie o godz.18.00 a w piątki dodatkowo o godz.7.30. W Adwencie o godz. 7.00 (RORATY).

Spowiedź św.: w niedziele przed i podczas Mszy św., w dni powszednie przed Mszą św.,

Święta kościelne

„Pamiętaj, abyś dzień święty święcił”.

Święta kościelne nakazane

Nie można  prowadzić życia duchowego, bez szczególnej celebracji dni, które mają rangę wielkich wydarzeń kościelnych. Wyrazem tej celebracji jest uczestnictwo we Mszy św. oraz powstrzymanie się od prac niekoniecznych. Zaniedbanie tego obowiązku bez ważnej przyczyny jest przyczyną grzechu ciężkiego. Lista świąt nakazanych regulowana jest przez Kodeks prawa kanonicznego.

Obowiązek uczestnictwa we Mszy św. zostaje wypełniony przez udział w niej w jakimkolwiek obrządku katolickim. Uczestniczyć można w dniu święta lub wieczorem dnia poprzedzającego, czyli w wigilię święta (kan. 1248 KPK).

·          Wszystkie niedziele roku

·         Świętej Bożej Rodzicielki Maryi (Nowy Rok - 1 stycznia)

·          Objawienie Pańskie, popularnie zwane świętem Trzech Króli - (6 stycznia)

·          Wielkanoc (święto ruchome)