Grupa formacyjno-modlitewna św. Juana Diego

spotyka się we czwartki po Mszy św. wieczornej ok. 18.45 w sali św. Faustyny

Wspólnota formacyjno-modlitewna św. Juana Diego spotyka się od 2007 r., jej duchowym opiekunem jest ks. proboszcz Tomasz Gill. Tworzą ją ludzie poszukujące pogłębionej formacji duchowej. Celem jest ukształtowanie wspólnoty osób dążących do życia w prawdzie i realizujących na co dzień przykazanie miłości Boga i bliźniego.

Fundamentem naszej relacji z Chrystusem jest codzienna Eucharystia, modlitwa – medytacja Słowa Bożego, modlitwa Liturgią Godzin, życie sakramentalne. Budowaniu i rozwijaniu więzi z Bogiem i z braćmi służą letnie i zimowe wyjazdy rekolekcyjne, rekolekcje adwentowe i wielkopostne. Łączy nas także wspólne świętowanie uroczystości i świąt, posługa liturgiczna w parafii, różnorodne działanie na rzecz miejscowego środowiska.